Komerční články Tipy, rady, návody Zajímavé

Toužíte po originálním interiéru? Nechte si do něj vyrobit nábytek na míru!

V podstatě neexistuje budova, která neumožňuje vytvoření interiéru, po němž jeho budoucí obyvatel touží. Z každého prostoru lze vytvořit domov. Útulné bydlení, které jeho majitelé ráno budou s těžkým srdcem opouštět a odpoledne se do něj s radostí vracet. Chce to jen nápad, vkus pro design a trošku umu.

Sázkou na jistotu je samozřejmě zkušený bytový architekt. Který se nejenže vyzná v barvách, materiálech a trendech, ale především dokáže pracovat s prostorem. A také je schopen nahlédnout do vaší duše. Zkrátka pochopí, po jakém domově toužíte. 

Vybíráme interiérového návrháře

Při výběru vhodného návrháře proto dejte především na jeho reference, tedy výsledky jeho práce. Nahlédněte pod její pokličku. Ideální by bylo, kdyby se vám architekt dokázal prezentovat fotografiemi před a po. Prázdných a jím zařízených místností. Zamlouvají se vám? Pak se na něj neváhejte obrátit.

Vycházejte z prostoru

Základem úspěchu je na výbornou zvládnutá práce s prostorem. Každý prostor je jedinečný, ale také má svá úskalí. Nedá se proto jednoznačně říci, zda je snazší zařizovat prostor velký či malý. Zatímco v malých bytech je třeba využít každého centimetru, chytře nakládat s úložnými prostory, problémem velkých místností často bývá je zútulnit. Oříškem bývají i atypické podkrovní byty vyžadující nábytek na míru.

Zařizujeme kuchyni

Srdcem každého bytu i domu je kuchyně. Ta by měla být praktická, ergonomická a samozřejmě designově zajímavá. Jaká je vaše kuchyně snů? Hladká moderní? Nebo spíše klasická rustikální? Ať jsou vaše preference jakékoliv, uvědomte si, že kuchyně by měla zapadat do zbytku interiéru. Proto její plánování neuspěchejte.

Inspirujte se!

Klidně si ji namalujte. A při tom zapojte svou fantazii. Inspiraci však můžete hledat i na stránkách renomovaných výrobců nábytku. Spoustu krásných kuchyní najdete například pod odkazem kuchyně fotogalerie, které jsou na stránkách renomovaného výrobce nábytku JN Interiér. Jedná se o kuchyně z lamina i dýhy. Lakované i foliované. Kuchyně vyrobené zkušeným truhlářem a do interiéru zakomponované profesionálním designérem. Zkrátka kuchyně, v nichž vše ladí. Barva skříněk s výmalbou, podlahou i textiliemi. 

Originální nábytek na míru

Věřte, že taková kuchyně má velkou šanci stát se středobodem vaší domácnosti. Konkurovat jí ale mohou i ostatní místnosti ve vašem domě. Truhláři z JN Interiér vám totiž vyrobí nábytek do obýváku, ložnice, dětského pokoje, předsíně, koupelny i pracovny. Na míru! Umí skvělé komody, šatny i vestavěné skříně. Neotřelé, originální, a tudíž jedinečné. Které u souseda zkrátka nenajdete.

O autorovi

angelo