Stavba a rekonstrukce Tipy, rady, návody Zahrada Zajímavé

ZAKRA projektuje studny, ČOV i nádrže

Autor angelo

Firma ZAKRA s.r.o., která se pohybuje v oblasti vodního hospodářství, pomáhá svým klientům projektovat čističky odpadních vod, retenční nádrže ale i domácí studny. Na rozdíl od mnoha jiných podobných společností se orientuje na drobné jednotlivce a soukromníky, rodiny a podobné subjekty, které ostatní firmy často ignorují z důvodu malé zakázky. Nabízí neopakovatelné ceny, které nemají v našich podmínkách příliš konkurenci.

ZAKRA vám pomůže nejen s tvorbou projektové dokumentace pro vaši studnu, nádrž nebo ČOV, ale s celým zařízením včetně formálních povolení a komunikace s úřady. Pokud máte o jakékoli z těchto zařízení zájem, zkuste nám zavolat nebo napsat a společně probereme, co by pro vás bylo nejlepší řešení. Na úvod je poradenství zcela zdarma a nezávazné, tudíž se není třeba ničeho obávat.

Napište a udělejme společně krok blíž k vaší vlastní studně, ČOV nebo retenční nádrži! Nebudete litovat. Statisticky se vám tato investice velmi rychle navrátí a vy si tak jen budete užívat nově nabytého pohodlí a automatizace.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář