Komerční články Tipy, rady, návody

INSPECTO EVIDENCE: Systém pro správu technologií

Pokud máte ve vaší společnosti na starosti provoz technických zařízení, neměli byste zapomínat ani na jejich revize. Otázkou však zůstává, jak u všech přístrojů hlídat platnost revizní prohlídky. Taková evidence v textovém či tabulkovém editoru by byla docela náročná. V případě, že by proběhla ve vaší firmě kontrola a některá zařízení by neměla platnou revizi, neminou vás vysoké pokuty. Chcete se takovému scénáři vyhnout? Pořiďte si ke správě technologií propracovaný software INSPECTO EVIDENCE. Jak funguje? A k čemu ho využijete?

INSPECTO EVIDENCE je program, se kterým nastolíte pořádek v technologiích. Získáte přehled nad tím, jestli je revize u veškerého vybavení ve firmě splněna, nebo nikoliv. V softwaru si snadno zobrazíte aktuální stav, stejně tak jsou připraveny praktické funkce. Uživatelské rozhraní je navíc intuitivní, a tak se v něm vyzná i naprostý laik. INSPECTO EVIDENCE vám také generuje reporty a vypracovává potřebné analýzy.

Všechny požadavky vyřídíte online

Součástí systému je několik užitečných aplikací, například klientská aplikace pro rychlou obsluhu požadavků. Stejně tak vás potěší aplikace INSPECTO Control pro řízení a sledování výkonu technické správy či aplikace Sprint pro zrychlení a usnadnění kontroly revizí spotřebičů.

Propojte program s revizním softwarem INSPECTO

INSPECTO EVIDENCE pro servis se dá napojit na oblíbený revizní software INSPECTO REVIZE, se kterým pracují mnozí revizní technici. Jste neustále napojeni na aktuálně platné normativy. Dále je možné napojení na stávající systémy, zajištění reportingu a analýzy o plánovaných a provedených činnostech a podobně.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář