Tipy, rady, návody

A zase jsem na to sama!

Autor angelo

Ale to už vám v ničem nebrání. Potřebujete hodinového manžela? Pomoc se smontováním nového nábytku? V koupelně protéká odpad? Nebo snad všechno dohromady? Už není potřeba shánět řemeslníka, propracovávat se nabídkami firem  na to či ono, ani vymýšlet tu správnou kombinaci slov pro vyhledávače. Postačí vám vyresmito.cz.

Ne, mám internet, mám vyřešeno!

Během několika minut popíšete svůj problém na našem portálu a my vám v zápětí dodáme nabídky od spolehlivých pomocníků ve vašem okolí, kteří si chtějí něco přivydělat. Na vás zbude jen zvolit z nabídek tu pro vás nejvhodnější. Domluvíte si místo a čas a zaplatíte až po převzetí hotové práce. Zkuste si objednat například opravu žaluzií, montáž digestoře, broušení parket, nebo pomoc se stěhováním.

Za lacino a bez dlouhého čekání

Firma nebo řemeslník znamená většinou vyšší cenu a nižší termínovou dostupnost.  Naši šikulové nevydělávají na manažery a většinu prací vám provedou za cenu pod limitem, který už by vyžadoval živnostenský list. Navíc tato činnost nebývá hlavním zdrojem jejich příjmů. Zkrátka ušetříte a zvolíte si termín zhotovení tak, jak to vyhovuje vám.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář