Tipy, rady, návody

Schnabl není jen značka kabelových úchytek, Schnabl je systém!

Autor angelo

Instalace kabeláže nikdy nebyla rychlejší a pohodlnější. Prakticky bez nářadí. Jen vyvrtat a je hotovo. Kabelové příchytky systému Schnabl jsou velmi promyšleným systémem instalace kabelů s širokou nabídkou velikostí, která zaručeně vyhoví všem vašim požadavkům. Pro sádrokarton, heraklit nebo i pro izolační desky tam všude si najde instalační  systém uplatnění a svými vlastnostmi vám zajistí vysokou bezpečnost instalace kabelů.

Maximální jednoduchost a praktičnost.

Namontovat úchytky je dílem okamžiku, stejně jako jejich demontáž bez poškození v okamžiku, kdy potřebujete kabelovou instalaci přesunout či přestěhovat. Základem Schnabl plug-in technologie jsou patentované, geometricky uspořádané segmenty tvořící expandér dříku příchytky. Firma si zakládá na laskavém přístupu k životnímu prostředí a tak je celý  systém je vyráběn ze stoprocentně recyklovatelného plastu. Použitím systému můžete až trojnásobně zkrátit čas potřebný pro instalaci kabeláže.

Princip systému – v jednoduchosti je krása

Tento originální design vytváří upevňovací prvek, který lze bez použití nářadí a s velmi malým úsilím zasunout do vyvrtaného 6 mm otvoru . Při zasunutí se díly expanderu poddávají tlaku a dřík příchytky lze volně zasunout do otvoru. Opačný postup lze využít při demontáži příchytky. Značnou výhodou systému je skutečnost, že čím větším tahem působí kabel na dřík expandéru, tím větší tlak vzniká díky speciálnímu tvaru mezi expandérem a stěnou a tím pevnější je montáž kabeláže.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář