Tipy, rady, návody Zajímavé

Bude vaší příští partnerkou sexuální robot?

Zatímco ještě před deseti lety byl sex s umělou pannou něco, k čemu byl málokterý muž ochoten se přiznat, dnešní doba je jiná. Stále více mužů zjišťuje, že sex s umělou partnerkou je stejně uspokojující, často dokonce mnohem lepší, než se skutečnou ženou a namísto seznamování s dívkami volí raději život s realistickými silikonovými pannami.

Proč si muži stále častěji pořizují umělé partnerky?

Jedním z hlavních důvodů tohoto trendu je fakt, že silikonová panna současnosti je na hony vzdálena nafukovací náhražce z osmdesátých let minulého století. Realistické panny neboli sex dolls, jsou v podstatě androidi, sexuální roboti k nerozeznání podobní skutečným ženám. Jejich dokonale tvarovaná těla jsou vybavena vnitřní kostrou s kovovými klouby, které jim umožnují stejný rozsah pohybů jako skutečným lidským bytostem. Jejich tělo je vyrobeno z měkkého lékařského silikonu či termoplastického elastomeru, který je na dotek stejný jako lidská tkáň. Jejich pokožka má stejnou strukturu jako lidská, obsahuje póry, žilky či pihy. Se stejnou vášní pro detail jsou ztvárněny i jejich intimní orgány, takže pocity při milování jsou stejné, jako se skutečnou ženou. Ale ani ženy nepřijdou zkrátka. V nabídce jsou i mužské verze sex dolls, které jsou od pravých mužů k nerozeznání – kromě jejich výdrže, která je nekonečná.

Realistické panny jsou trend budoucnosti

Život s realistickou pannou je mnohem snadnější a jednodušší. Nikdy se s vámi nebude hádat, nebude vám nevěrná, nezraní vaše city a opravdu nikdy ji nebude „bolet hlava“. Můžete se s ní milovat, jak často chcete a jakýmkoli způsobem chcete. Nikdy neodmítne žádnou vaši sexuální praktiku a vždy vám bude po vůli. Není divu, že odborníci tvrdí, že během deseti let budou patřit realistické panny ke zcela běžným součástem většiny domácností.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář