Tipy, rady, návody

Buďte soběstační! I v sexu!

I svět sexu napříč staletími doznal značných změn. Není tomu tak dávno, kdy bylo spojení ženy a muže povoleno jen za účelem početí. I dnes na světě stále existují kultury, v nichž je ženská tělesná rozkoš nejenom nemravná, ale přímo zapovězená. Zabraňuje jí například ženská obřízka. Ještě že žijeme tam, kde žijeme, nemyslíte?

V našich zeměpisných šířkách se sexu naštěstí přeje. Sexu ve všech podobách. Sexu v páru i autoerotice. Sexu análnímu, s partnerem stejného pohlaví i praktikám BDSM. Nikdo nesoudí na základě vyznání ani sexuální orientace. Pokud nepřekračujeme zákon, do sexuálních hrátek nezapojujeme děti, zvířata a k hrátkám nikoho nenutíme, můžeme si v podstatě dělat, co chceme.

Jen my a naše erotické hračky

Jsme však v sexu skutečně svobodní? Zapojujeme do něj i svou sexuální fantazii? Ta je totiž mnohdy pestřejší než realita. Často se stydíme svému partnerovi svěřit, co bychom skutečně rádi (a rády). Bojíme se jeho reakce a odmítnutí. Jiné to je ovšem je ve světě autoerotiky. V něm jsme jen my. A naše erotické pomůcky.

Vybíráme erotické hračky

Záměrně používáme plurál, tedy množné číslo. Nabídka erotického trhu je totiž tak bohatá, až se v ní laik může ztrácet. Kterou erotickou hračku zvolit? Součástí erotického arzenálu každé ženy by měl být vibrátor, vibrační vajíčko a Venušiny kuličky. Mužům pak slouží masturbátory, erekční kroužky, vakuové pumpy a stimulátory prostaty. Každý jsme ale jiný a každému také vyhovuje jiná forma stimulace.

Zaměřeno na vibrátory

Kvalitní vibrátory seženete například na e-shopu Sexio.cz. Klasické, vroubkované, párové, pro stimulaci G-bodu i stimulaci dvojitou. Jaký zvolit? Chtělo by to vyzkoušet všechny a vybrat z nich favorita, nemyslíte? Nemusíte si je samozřejmě pořizovat hned najednou, ale třeba jednoho po druhém. Stejně jako další erotické pomůcky. Nákup na sexhopu Sexio každopádně je ve všech ohledech diskrétní. Zboží vám přijde neoznačené, bez loga i webových stránek. Tak neváhejte! Orgasmus je zdraví prospěšný a s erotickými pomůckami ho docílíte raz dva.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář