Komerční články

Co nemůžeme zhodnotit osobně, tam pomůže inspekční kamera

Autor angelo

Inspekční kamery určené pro kontrolu těžko přístupných prostor, kam se fyzicky nedostanete, jsou dnes velmi technologicky propracované a vyhovují i náročným požadavkům. Jsou určeny zvláště pro profesionální revizory, jejichž úkolem je zmapovat a zaznamenat problém v potrubí, odpadech a podobně. Kominíci je mají v povinné výbavě při kontrole komínů. Výjimkou nejsou ale ani soukromé osoby – kdo si chce drobné opravy odpadů provést sám, určitě využije právě inspekční kameru

Inspekční kamera CEL-TEC PipeCam Verso má na rukojeti upevněnou barevnou zobrazovací jednotku. Kabel s minikamerou prochází prostorem, který je v reálném čase zobrazen na monitoru (ale lze pořídit i záznam na pam. kartu). Inspekční kamera musí být vodotěsná, což je nutné, jelikož musí fungovat ve vlhkých trubkách nebo odpadech, v nichž se drží voda. Na rukojeti jsou ovládací tlačítka a vestavěná baterie. Výhodou je to, že při práci s inspekční kamerou nepotřebujete společníka – v jedné ruce držíte rukojeť s monitorem a druhou rukou posunujete kabel s kamerou do potrubí či do komínu. Inspekční kamera tak jednoduše zreviduje potrubí, komín a odpad nebo kanalizaci a drenáž.

Hodí se i do domácnosti, protože takový ucpaný odpad je vždycky docela velkým strašákem. Chemické prostředky nejsou pokaždé účinné, protože bez revize nevíte, o jakou závadu vlastně jde. To vám prozradí až inspekční kamera, která poskytuje záznamy z prostor, kam se jinak nedostanete.

Nabízí se celá řada inspekčních kamer. Pokud si tedy budete chtít nějakou pořídit, měli byste vybírat velmi pečlivě. A když si nebudete vědět rady, obraťte se na vyškolené pracovníky. Ti mají zkušenosti a rádi vám poradí. Řekněte jim, k čemu přesně inspekční kameru potřebujete, a oni všechno ostatní zařídí. Rozhodně budete s kamerou spokojeni.

Inspekční kamery lze zakoupit na eshopu „Cel-Tec.cz“.

 

 

O autorovi

angelo

Zanechte komentář