Bydlení

Dětský pokojíček: Kombinace her a splněných přání

Dětský pokojíčekto je doupě ratolestí a noční můra rodičů. Pokud máte děti, určitě o zařizování dětského pokojíčku víte své, nemluvě o jeho uklízení, kterému se zkrátka nevyhnete. Ačkoli platí, že dětský pokoj zařizujete především pro vaše dítka, mnoho rodičů se neubrání nutkání projevit nesplněná přání a touhy svých dětských let. Díky tomu sice vznikají dětské pokojíčky, ale ne takové, které by si dnešní děti přály. Je hezké, že chcete dítku ukázat, co všechno jste jako malé děti chtěly a neměly, ale snažte se pamatovat na to, že vaše dětská léta jsou dávno pryč. Pokojíček se musí líbit především dětem. Zařídit jej do posledního puntíku tak, abyste po otevření dveří v očích vaší ratolesti zahlédli jiskřičky nadšení, to je úkol hodný mistra. Naštěstí máte nás a náš dnešní článek!

screen-nabytek-elegance

Děti chtějí být výjimečné!

Všechny děti jsou nezbedné, neposedné, hravé a veselé. I přesto, že jsou mnohdy v něčem rozdílní, mají jednu věc společnou: chtějí se odlišit od ostatních. Věřte nebo ne, ale každé dítě si v hloubi duše přeje, aby byl jeho pokojíček v něčem jiný, než pokojíček té copaté holčičky, které ve školce sedí hned i prvního stolečku. Vysněný pokojíček by měl být atypický a ne na chlup stejný, jako má Franta ze třetí třídy. Snažte se na to myslet a zaimponujte do pokojíčku vašeho dítka něco výjimečného, co z obyčejného pokoje rázem vykouzlí ráj na zemi. Nápadů se dá vymyslet spousta, stačí jen chtít tomuto úkolu věnovat čas!

Nešetřete barvičkami!

Jedno ze základních pravidel pro dětské pokojíčky zní: netřeba šetřit s barvami! Přesně tak, barvy nejrůznějších odstínů sem zkrátka patří a přes to nejede vlak. Ať už máte kluka nebo holku, snažte se mu dětský pokojíček doslova vybarvit – a to od podlahy až ke stropu! V žádném případě nenechávejte čistě bílé zdi, které působí sterilně, zkombinujte po barevné stránce nábytek s kobercem, na okno pověste hravé a veselé záclony, postel zahalte do křiklavého povlečení. Možností je tolik, že skutečně máte z čeho vybírat!

O autorovi

Nikol Blahova

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Neustále si rozšiřuji obzory a učím se novým věcem, které se mi hodí v reálném životě. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe.

Zanechte komentář