Bydlení

Jak by měla vypadat ložnice pro dámu?

Jak by měla vypadat ložnice pro dámu? To je otázka, se kterou si v hlavě pohrává snad každá žena, která svou ložnici – chtě nechtě – obývá sama. Jestliže ani vy nesdílíte pokoj odpočinku s nikým druhým, pak si dnešní článek rozhodně nenechte ujít. Ať už se do vztahu neženete nebo jste zkrátka ještě nepotkala svého prince na bílém koni, snažte se z této situace vytěžit maximum – a to tak, že si dokonale vyšperkujete svou ložnici! Využijte toho, že se nemusíte ohlížet na potřeby druhých a že si tak tento prostor můžete přizpůsobit čistě vašemu vkusu a potřebám.

DzYERgis3sabUPZPAjfmTimmRCJcPCYOWpgFOYCxP8M

Postel – místo hříchu i odpočinku!

Základem každé ložnice je postel – ať už se jedná o ložnici pro ženu nebo ložnici pro manželský pár. Zapomeňme teď na chvíli na povinnost vybrat co možná nejpohodlnější a nejkvalitnější matraci a zaměřme svou pozornost na vzhled a velikost vašeho lůžka. Rozhodně netřeba zastávat názor, že když žijete a spíte sama, musíte mít nutně jednolůžkovou postel – vůbec ne! Klidně se rozmazlujte a máte-li na to finanční prostředky, pořiďte si do své čistě dámské ložnice královské dvojlůžko, na kterém bude upadnutí do říše snů doslova pohádka!

Povlečení – do čeho se večer zachumláte?

Nespornou výhodou dámské ložnice bez přítomnosti muže je skutečnost, že zde můžete mít jen takové barvy, které jsou podle společnosti čistě ženské a nikdo vám to nebude vyčítat. Dominantou ložnice je postel a na té nejvíce vynikne především ložní prádlo. To vybírejte skutečně pečlivě a dejte si záležet, ať si pořídíte ten nejpříjemnější materiál, do kterého se budete chtít každý večer pohodlně zachumlat. Volná ruka, co se výběru barvy nebo vzorů týče, je v tomto případě jen příjemnou a vítanou třešničkou na dortu!

Textilie – dodají prostoru šmrnc a útulnost!

Zatímco muži si na nejrůznější textilie a podobné doplňky moc nepotrpí, ženy tyto věcičky jednoduše milují. Ani vy jistě nebudete výjimka, tak toho využijte a ozdobte si svou ložnici naprosto dle vašeho gusta! Vůbec se nemusíte omezovat – ať už si do tohoto prostoru rozhodnete umístit koberec, závěs, záclonu nebo dečky na poličku, bude to čistě vaše volba. Udělejte si z ložnice královské místo, do kterého se budete těšit a kde se budete cítit maximálně příjemně!

O autorovi

Nikol Blahova

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Neustále si rozšiřuji obzory a učím se novým věcem, které se mi hodí v reálném životě. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe.

Zanechte komentář