Bydlení

Jak vytvořit bydlení podle Vašich snů?

Autor angelo

Jste nespokojeni se svým bytem nebo domem? Chtěli byste moderní svěží interiér? Rekonstrukce vyžaduje nejen dostatek peněz, ale i odbornou pomoc při výběru barev, materiálů a celkovém návrhu nového interiéru. Při vylepšení stávajícího bydlení je nezbytné využití praktických úložných prostor ve vestavěných skříních.

Odborníci navíc neopomenou žádné hledisko, které je při zařizování interiéru potřeba brát v potaz. Nesmíme hledět jen na vzhled nového interiéru ale i na praktickou stránku. Hledáte stále nová úložná místa, kam ukládat oblečení, obuv, knihy a další drobnosti? Všimli jste si nevyužitých míst, kterých je ve většině bytů stále plno? Doporučujeme Vám toto místo využít k vytvoření nového prostoru pro ukládání sezónních věcí, potřeb na úklid a celkově všeho, co chcete uschovat z dohledu očí.

Jaká místa využít pro uskladnění věcí?

I když si myslíte, že ve Vašem bytě nemáte prostor pro úschovu nových věcí, odborníci Vás vyvedou z tohoto omylu. A to nemluvíme jen o využití volného místa pod postelí. Co například vytvořit úložný prostor v absolutně nevyužitém místě mezi skříní a stropem? Tento problém Vám však nepomůže řešit sériově vyráběný nábytek, ideálním řešením jsou tak vestavěné skříně a nábytek na míru.

Přesné měření Vašeho interiéru předejde právě těmto nevyužitým místům. Skříň na míru je ideálním řešením i do atypických prostor – zkosené stropy, podkrovní místnosti nebo místa pod schodištěm. I z těchto prostor se dají udělat chytré úložné prostory.

Bude mít Váš byt dostatek úložných prostor?

Je pro Vás těžké si představit rozložení nové skříně? Bude Vám stačit pouze jedna šatní tyč na zavěšení oblečení, nebo dáte přednost pouze poličkám a šuplíkům? Již běžným standardem u výrobců skříní a nábytku na míru jsou návrháře. Některé jsou i volně dostupné a Vy si můžete sami v pohodlí domova v klidu rozmyslet a vytvořit online návrh vestavěné skříně. S organizováním skříně Vám pomohou doplňky pro lepší orientaci. Vše bude přehledně urovnané. Můžete sem umístit výsuvné police, drátěné košíky nebo šatní tyče na ramínka s oblečením. Levnější variantou mohou být krabice, do kterých uschováte například sezónní oděvy. Speciální držáky na vysavače nebo žehličky Vám pomohou uschovat provozní a úklidové pomůcky můžete umístit do vestavěné skříně v předsíni. Vy pak vždy budete vědět, kde je najdete.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář