Bydlení Komerční články

Jaký nábytek do koupelny?

Obvykle v koupelně kromě sanitární keramiky, obkladů a dlažby bývá i nějaký nábytek. Že zrovna koupelnu zařizujete, nebo rekonstruujete, a vybíráte takový, který se vám tam bude nejlépe hodit? Jaké jsou vaše možnosti a podle čeho ho vybírat?

Nábytek do koupelny

Koupelnový nábytek volíme především s ohledem na místo, které v dané místnosti máme. Pokud se chystáte zařizovat klasickou panelákovou koupelnu, budete nespíš bojovat s omezeným prostorem a vaše možnosti se zmenší.
Ať už máte jakoukoliv koupelnu, vždy dbejte na to, aby koupelnové skříňky ladily s obklady a dlažbou a celkovým tónem místnosti, ale určitě nezapomínejte ani na funkčnost.
V první řadě je důležité, abyste vybírali z vybavení určeného do vlhkého prostředí. Stejně jako u jakéhokoliv jiného nábytek, můžete volit z různých materiálů a povrchových úprav.
Patříte k těm, kteří musí řešit každý centimetr prostoru? Zaměřte se na multifunkční výrobky. Budou plnit více úloh a jsou celkově velmi efektivní. Oblíbený je třeba i mobilní nábytek. Určitě také využívejte prostor na stěně.
Promyslete rovněž, co vše v koupelně chcete mít. Někdo v ní má různé čisticí prostředky do domácnosti, jiní pro ně mají vyhrazený jiný prostor. V neposlední řadě je také důležité to, kolik lidí ji používá.

Koupelnové sestavy

V dané místnosti by měla být alespoň zrcadlová skříň do koupelny, ale i další kusy nábytku. Možná i vy narážíte na problém, že když se vám něco líbí v jednom dekoru, nedokážete sehnat další produkt, který by ladil s tím prvním.
Neslevujte ze svých estetických nároků. Zvolte si koupelnovou sestavu. Tím ušetříte čas, ale i peníze. Obvykle jsou sestavy levnější. Hezké a za příznivou cenu najdete na webu Dona-shop.cz. Kromě různě vysokých koupelnových skříněk nabízí rovněž umyvadla a baterie a určitě se podívejte na pěkné sestavy s úsporným led osvětlením. Mějte koupelnu prakticky vybavenou a zároveň podle vašich designových představ.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář