Komerční články

Když zábradlí, tak jedině od profesionála

Autor angelo

V moderním domě nebo mezonetovém bytě může být celá řada zajímavých designových součástí. Málokoho ale napadne, že mezi ně může patřit také zábradlí. Tedy v tomto případě nerezové zábradlí, a to od společnosti J. A. P. Ta totiž nabídne široké možnosti variant, které jsou určeny na schodiště betonová či montovaná, ale stejně tak i na balkony nebo balustrády.

To vše s možností sestavit si svůj vlastní typ, a to díky široké nabídce samotných výplní. Další prioritou je ale také to, že montáž konkrétního typu zvládnete i svépomocí, bez odborných znalostí a dovedností.

Jaké výplně jsou k dispozici?

Jelikož jsme nastínili možnost libovolných výplní, rozhodně je nezbytné je zmínit. Jednou z nejvyužívanějších variant je rozhodně skleněná výplň. Ta působí nejenom elegantně, ale díky tvrzenému sklu je maximálně pevná a odolná proti rozbití, či případnému zranění.

Druhou variantou je poté lanková výplň. Jedná se o poměrně jednoduché, ale přesto zajímavé a estetické řešení. Jednoduché ukotvení lanka a jeho propracované provedení poté výrazně přispívá k designové čistotě celého tohoto řešení.

Velmi podobnou variantou je ale i prutová výplň. Ta skvěle ladí s celkovým konceptem nerezového zábradlí, a umožní zvolit nejenom příčnou, ale také svislou polohu. To vše s ohledem na celkový charakter schodiště.

Špičkové provedení i materiály

A proč využít právě výrobků od této společnosti? Odpověď je poměrně jednoduchá, a zahrnuje špičkové materiály, dokonalé provedení a samozřejmě i tradici.

Samotná společnost je na našem trhu již od roku 1991, a od té doby se neustále rozvíjí, a snaží se ve svých inovacích využívat kombinaci nápaditého designu, vysoké kvality a přijatelné ceny. S tím souvisí také zavedený systém jakosti ISO 9001, který je důkazem, že právě firma J.A.P. je v dnešním světě jistotou naprosto unikátních interiérových prvků.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář