Tipy, rady, návody Zahrada

Nezapomeňte před zimou správně zazimovat bazén

Autor angelo

Koupací sezóna skončila. Přestože nás podzimní sluníčko stále dráždí, do vody by již lezl jen skutečný otužilec. Pokud máte doma bazén, je nejvyšší čas jej zazimovat.

Zkušení „harcovníci“, kteří mají bazén již několik sezón, pravděpodobně vědí, jak na to. Možná se ale nechtěně poučili na vlastních chybách, a tak je dobré shrnout, co vše je třeba před zimou s bazénem udělat, abychom nemuseli na jaře investovat do oprav bazénu a zařízení. Jak na to?

Začátečníci by měli bazén zazimovávat raději s odborným dohledem

Stál vás hodně peněz. Dokonalé léto vám umožnilo užít si nový bazén skutečně na plno. Možná jste letos kvůli němu dokonce poprvé zapomněli i na dovolenou u moře. A proto je škoda, aby nám druhou sezónu zkazily problémy, které dokáže způsobit nesprávné zazimování.

Napoprvé si raději na zazimování svého bazénu pozvěte odborníky. Firma Rentmil nabízí zazimování bazénu s instruktáží. Prostě vás naučí, jak si příště zazimovat bazén i svépomocí. Vše o nabídce firmy najdete na jejích webových stránkách www.rentmil.cz. Že jste „kutil domácí“ a určitě vše zvládnete i bez odborníka? Podle odborníků není příprava bazénu na zimu vůbec snadná a pomoc vám ušetří nejen námahu, ale zejména finance. Oprava poškozeného bazénu po zimě dokáže pořádně vyprázdnit peněženku.

Zazimování zapuštěných bazénů krok za krokem

Pro zkušenější připravil Rentmil návod, jak zazimovat bazén. Najdete v něm vše o tom, jestli vodu vypustit nebo jen odpustit, jak zazimovat filtraci, jakou zazimovací směs přidat, vše o nutných plovácích i zakrytí bazénu na zimu.

Rentmil – to jsou bazény přímo od výrobce

Firma Rentmil je specialista na výrobu zapuštěných bazénů i na jejich montáž. V nabídce najdete kvalitní bazény, ale i zastřešení a veškeré bazénové příslušenství. Výhodné jsou kompletní sety bazénu se zastřešením. V našich českých podmínkách zastřešení prodlužuje koupací sezónu až o 3 měsíce. Navíc výrazně snižuje práci s pravidelnou údržbou a čištěním bazénu. Rozhodně je zastřešený bazén výhodnějším.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář