Komerční články

4 tipy, jak na výběr dárků pro děti


Nejvíce dárků se nakupuje pro děti. Není se čemu divit. Chceme vidět jejich rozzářené oči a sledovat radost z nových věcí. Aby byl tento jev opravdu významný, je potřeba vybrat ty nejlepší možné věci. Jak na to a co všechno sledovat, abyste se trefili přesně do vkusu a očekávání vašeho dítěte?

Zaměřte se na to, co se jim líbí

Má vaše dítě rádo akční hrdiny z filmů, případně jiné postavičky? Potom budou ideální volbou pro dárek hračky z filmů. Stačí si jen vybrat oblíbený motiv a vybrat plyšovou figurku, hru, případně jiný předmět. Zjišťujte na co vaše dítě rádo kouká v televizi a o čem často mluví. Na základě těchto znaků snadno určíte, co by mohlo odpovídat představám o vysněném dárku. Hračky pro kluky nabízí široký sortiment, ze kterého si vyberou mladší i starší děti. Oblíbená je například sada malý hasič.

Trendy mezi vrstevníky

Trendy mezi vrstevníky se neustále mění, a když vaše dítě bude pozadu, může se cítit odstrčeně. Aktuálním hitem je fidget spinner, ale za pár měsíců se jistě objeví něco nového. S odhalováním těchto módních období vám pomůže samo dítě, které jistě bude vyprávět o tom, co mají kamarádi a že to také nutně potřebuje. Nezapomínejte ani na chytré hračky, které pomáhají rozvíjet myšlení a schopnosti dětí.

Pozor na bezpečnost u malých dětí

Hračky pro malé děti by měly splňovat bezpečnostní předpoklady a neobsahovat malé součástky, u kterých hrozí spolknutí a případné udušení. Vybírejte proto předměty označené doporučeným věkem. Zároveň je vhodné, aby byly hračky vyrobeny z nezávadných materiálů. Klasikou jsou dřevěné hračky s motivem Krtečka.

Splňte jim přání, která vám samy sdělí

Ideální možností, jak se dozvědět, co si děti přejí, je přečíst si dopis pro Ježíška. Zde najdete všechny přání formulované na jednom listu papíru a snadno ho využijete přímo jako nákupní seznam. Často se samozřejmě objevují i nereálné požadavky, ale nikdo neříká, že musíte sehnat úplně všechno, co si dítě napíše. Hračky pro holky i kluky naštěstí můžete snadno sehnat na internetu, takže si ušetříte spoustu času a starostí.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář