Bydlení Hobby Zahrada

Podzim se blíží – vyzdobte si interiér

Léto se s námi pomalu loučí a ať se vám to líbí nebo nelíbí, za chvíli tady bude podzim. Říká se, že právě podzim je nejlepší malíř. Stačí se podívat ven z okna a můžete se o tom již brzy přesvědčit. Příroda nabídne množství barev. A co u vás doma, nepůsobí to nyní, na začátku podzimu trochu nudně, se stereotypem a špatnou náladou? Nebojte se trochu kreativity. Popřemýšlejte, co by se dalo poměrně lehce ve vnitřních, ale nakonec i venkovních prostorách bydlení alespoň na chvíli vylepšit.

Královna všech květin – Růže

Ano, řeč je o jednoduchých podzimních dekoracích. Nemusíte si dlouze lámat hlavu. Inspirujte se právě přírodou. Líbí se vám barevné listí, dýně nebo třeba jiné ovoce a zelenina? Všechno toto a samozřejmě i další věci, se dají využít k výzdobě a zpestření domácností.

V jednoduchosti je krása

Můžete zapojit třeba i vaše děti. Je to jednoduché. Nasbírejte listí nebo vyrazte do lesa a utrhněte nějakou větev. Pověste ji doma do předsíně nebo vstupní haly. Nachystejte si košík nebo ošatku a dejte do ní jablka, hrušky, víno nebo třeba dýni. Až vás to přestane bavit, tak si na ovoci a zelenině ještě pochutnáte.

Nezapomínejte ani na další doplňky. Vše kombinujte a myslete na to, že by nic nemělo působit kontraproduktivně. Podzim má mnoho barev, nedá se jednoznačně říci, která barva by u vás doma měla převažovat. Určitě by to však neměla být šeď.

Podzimní výzdoba a nejrůznější dekorace přijdou vhod především ve vstupní hale, na chodbě či v předsíni, ale třeba i v obývacím pokoji nebo kuchyni. Máte-li zimní zahradu nebo venkovní prostory, můžete si vyzdobit i je – přece jen je ještě pěkné počasí a tak budete určitě co nejvíce času trávit venku, na čerstvém vzduchu. Relaxovat se vám bude lépe, pokud to budete mít kolem sebe pěkné – je to jen a jen na vás, možností je spousta!

O autorovi

Radek Blinka

Možná byste se divili, kolik věcí, které vedou ke spokojenosti, dokážete udělat svépomoci. Zvláště, pokud patříte k domácím kutilům, doporučuji, abyste sledovali tento web - Zajímavým tématem přispěji do jeho obsahu občas i já, a jsem za to rád!

Zanechte komentář