Komerční články

Pořiďte si minibagr!

Potřebujete občas něco udělat na pozemku? Nejde o tak velkou úpravu, abyste si objednávali firmu? Avšak lopatou je to zase pořádná fuška. Právě pro tyto případy vznikla nabídka strojů, jež nejsou zbytečně drahé a velké, ale svému účelu poslouží více než dobře.

TIP: podkopové lžíce

Jaké výhody mají minibagry?

Ne, nejde o žádnou malou hračku, se kterou si hraje váš syn. Jde o menší stroj, se kterým ovšem dokážete vykopat přesně to, co potřebujete. Kupovat si normální velký bagr je opravdu drahé, nové minibagry lze pořídit za cenu pod sto tisíc. Ty z bazaru jsou již většinou nekvalitní, proto se více vyplatí investovat do nového. Radlicí běžně vyhloubíte výkop hluboký metr a půl. Málokdo potřebuje hlubší díru při pracích na zahradě. Začátek hloubky, již s minibagrem zvládnete vykopat, je již od deseti centimetrů. To je vhodné například pro položení rozvodové kabelové sítě. Zní to poněkud neuvěřitelně, ale v tomto stroji se dá i zahradničit. Radlice velmi dobře prokypří půdu a vytrhá náletové keře či pařezy po pokácených stromech.

Firma Mikrobagr se zabývá právě prodejem malých strojů. Podívejte, se na minibagr prodej, kde si vyberete z široké nabídky.

Využijte minirypadla

Prodej minibagrů není jedinou komoditou firmy Mikrobagry. Kromě toho nabízí i minirypadla, u nichž je využití velmi podobné. Důvodem k jejich koupi může být i třeba úzké pracovní místo. Pokud je mezi domem a plotem jen dvoumetrové místo, s větším strojem zde nemáte šanci pracovat. Naopak minirypadlo se tam bez problémů vejde. Kabina je kvalitně vybavena, není třeba se obávat, že bude také zbytečně mini, tudíž se do ní ani nenasoukáte.

Zaujala vás výše popsaná nabídka? Myslíte si, že přesně takové stroje jste potřebovali? Potom se podívejte na minirypadla prodej. Zde naleznete všechno, co jste potřebovali o minirypadlech a minibagrech vědět. Veškeré parametry jsou přehledně popsány.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář