Bydlení Tipy, rady, návody Zajímavé

Proč investovat do nákupu bytu?

Autor angelo

Stará zlatá poučka pro oblast financování zní: nejlepší investice jsou takové, které míří do nemovitostí. Koupě bytu nebo domu znamená nejlépe uložené peníze. Nejenže neztrácí na hodnotě, ale díky stoupajícím cenám nemovitostí na trhu dochází k dalšímu zvyšování bonity.

Stojíte-li v situaci, kdy zvažujete, jak naložit s přebývajícími penězi na bankovním účtu, jednoznačně je použijte na nákup realit. Jste-li naopak v situaci, kdy nemáte peněz nazbyt, žijete v nájemním bytě a nemůžete se rozhoupat, zda pořídit vlastní bydlení, jednoznačným východiskem je hypoteční úvěr. Byty na prodej v Praze 3 jsou optimálním řešením každé situace. Byt v moderní rezidenci na Vackově vám bude „říkat pane“ a je naprosto jedno, zda jej budete trvale obývat, nebo ho pronajímat, zda ho koupíte za hotové, nebo si jej pořídíte na splátky.

Vackov je jasnou volbou

Rezidence na Vackově se rozkládá v pěti objektech, v nichž bylo vybudováno 347 bytů. K dispozici jsou byty o velikosti 1 až 5 + kk s orientací do preferovaných světových stran. Každý z bytů má k dispozici balkon, terasu nebo zahrádku, takže všichni obyvatelé mají zaručený nejvyšší možný komfort a soukromí. Moderní bydlení na Žižkově citlivě pracuje s maximálně dvanáctipodlažními budovami, které navíc nevytváří jednolitou uliční hmotu, ale ustupují od uliční linie v charakteristické členitosti a asymetrii.

Dispozice jednotlivých bytů je volená tak, aby byla maximálně efektivně využita jejich plocha. Prostor bytů zároveň využívá přísun přirozeného denního světla a vzdušnosti.

Rezervujte online

Rezidenci „Byty na Vackově“ tvoří metropolitní byty s balkony a lodžiemi, ale také prostorná zákoutí, umístěná mezi jednotlivými objekty, kde své místo naleznou přízemní byty se zahrádkami.

Vybírat je můžete z pohodlí domova pomocí online katalogu. Přesný obrázek navodí i situační nákres všech bytů v podlaží. Interaktivní vizuální manuál na webu byty.navackove.cz zprostředkuje maximum informací na jeden klik. Ostatně, přesvědčte se sami. Bytový projekt, který respektuje funkčnost a zároveň obsahuje nejmodernější trendy, je tím nejlepším uložištěm a zhodnocením vašich financí, které si můžete přát.

O autorovi

angelo