Bydlení Komerční články

Tepelné čerpadlo pro Váš dům

Tepelné čerpadlo Daikin vzduch-voda čerpá tepelnou energii z okolního vzduchu. Je snadnou cestou k úspornému vytápění, stejně jako k ohřevu vody. Má velmi malé nároky na prostor, půdorys vnitřní jednotky je jen 60x 60 cm a zároveň obsahuje i integrovaný zásobník teplé vody o objemu 230l. Jsou ideální pro novostavby i rekonstrukce.

Výhodou je rychlá instalace, během 2 dnů je možné čerpadlo plně zprovoznit. Zdrojem tepla je okolní vzduch, není nutné venkovní jednotku umisťovat jen na zahradu, ale je možnost její umístění přímo na fasádu nebo střechu domu. Tepelné čerpadlo vzduch-voda je vhodné i do mrazivého počasí, garance vytápění je do -22 stupňů C. Získané teplo využívá pro ohřev vody v topném systému nebo zásobníku teplé vody.

Díky tepelnému čerpadlu si ohřejete vodu na koupání i mytí nádobí. Ovládání čerpadla je velmi snadné, a to s pomocí dálkového ovladače. Je možné připojit ho na internet a přes mobilní telefon ovládat. Výhodou jsou také nízké provozní náklady a takřka bezúdržbový systém.

Tepelné čerpadlo značky LG využívá obnovitelné zdroje energie a je tak velmi ekologickým řešením pro vytápění domácností. V létě je možné tepelným čerpadlem ochlazovat podlahu nebo chladit pomocí fancoilů. Je velmi úsporné a šetrné k životnímu prostředí.

Jestliže zvažujete pořízení tepelného čerpadla, oslovte naši firmu. Poradíme Vám s výběrem čerpadla, zpracujeme projekt přímo na míru Vašemu domu, či firmě. Samozřejmostí je odborný servis, prováděný našimi pracovníky, nejen v záruční, ale i pozáruční době. Obraťte se na nás s důvěrou, najdeme u Vás také vhodné místo na umístění čerpadla, aby nerušilo okolí. Zvolíme pro Vás nejlepší možné řešení vytápění a ohřevu teplé vody.

V nabídce máme pouze kvalitní a značková čerpadla, což je záruka dlouholeté účinnosti a úspory. Na tepelná čerpadla značky Daikin a LG poskytujeme 7 letou záruku.

Rádi Vás o tom přesvědčíme a tepelné čerpadlo Vám nainstalujeme k Vaší spokojenosti.

O autorovi

angelo