Bydlení

Toužíte po novém bydlení? Poradíme vám, jak ho najít


Bydlet celý život v pronájmu nechce snad nikdo z vás. Platíte každý měsíc určitou částku, ale ani po dvaceti letech nemovitost není vaše. Stále více mladých lidí si uvědomuje, že je mnohem výhodnější platit hypotéku a investovat do vlastního bydlení. Jestliže i vy tak přemýšlíte, měli byste se poohlédnout nejprve po vhodné nemovitosti. I když je realitní trh poměrně rozmanitý, není snadné vybrat rodinný dům, jenž by naplnil vaše očekávání.

V současné době se vám nabízí hned několik možností, jak investovat do vlastního bydlení. V první řadě je možné projít nabídky jednotlivých realitních kanceláří, což je ovšem docela zdlouhavé. Jednodušší je otevřít nějaký realitní portál, kde se sdružují inzeráty od všech realitních makléřů. Stačí vyplnit filtr, například zadat prodej domu Veselí nad Moravou či prodej domu Odolena Voda, nebo vybrat pouze druh nemovitosti, její stav a kraj. Záleží na vás, jaké máte představy o budoucím bydlení.

Fotky většinou klamou

V podstatě každý realitní makléř, který se snaží prodat nemovitost, nafotí interiér i exteriér nemovitosti tak, aby vypadala dokonale. Bohužel, potom přijdete do rodinného domu a nastane obrovské zklamání. Jen si řeknete, že kdybyste věděli, jaký je skutečný stav nemovitosti, ušetřili byste čas sobě i realitnímu makléři.

Z tohoto důvodu vznikl projekt VideoBydleni.cz, kde takřka u každého inzerátu najdete videoprohlídku, případně virtuální prohlídku. Odkryjí se tak i nedostatky. Zadejte pouze „prodej domu Čáslav“ či „prodej domu Rožnov pod Radhoštěm“ a ihned se vám zobrazí desítky inzerátů. U většiny z nich je dostupné také video, které vás provede objektem.

VideoBydleni.cz má dobrou filosofii

Webový portál VideoBydleni.cz má vystihující motto. Chcete snadno bydlet? Musíte to vidět. Přesně tím se snaží provozovatelé řídit, a tak po makléřích, kteří chtějí zveřejnit nabídku na daných stránkách, požadují i videoprohlídky. Přesvědčte se sami. Vyhledejte prodej domu Telč a nahlédněte do útrob některé z nemovitostí.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář