Bydlení Tipy, rady, návody

Vyřešmito – web, kde vyřešíte vše okolo své domácnosti

Autor angelo

Potřebujete vyřešit drobné opravy v domácnosti, montáž kuchyně či vymalovat pokoj? Sehnat šikovného řemeslníka nebo hodinového manžela není vůbec jednoduché. Mnohdy jsou zamluveni na několik měsíců dopředu, což může být někdy velký problém. Právě od toho tu je webový portál Vyřešmito, kde si můžete zajistit hodinového manžela či opraváře do několika hodin.

Na pár kliknutí

Webový portál vyřešmito dává dohromady šikuly s lidmi, kteří potřebují pomoci s prací v bytě, domě či na zahradě. Stačí na web přidat zakázku toho, co potřebujete ve své domácnosti vyřešit. Přidávání zakázek je zcela bezplatné a nezabere vám ani mnoho času. O samotné rozesílání vaší poptávky se již postará Vyřešmito. Na vás už bude jen si vybrat nejvýhodnější nabídku. Můžete se řídit podle nabízené ceny, hodnocení řemeslníka nebo termínu. To už je jen na vás.

Na webu vyřešíte téměř cokoliv

Zaregistrovaní šikulové si poradí s téměř čímkoliv. Na web Vyřešmito se tak můžete obrátit s celým spektrem problémů týkajících vaší domácnosti. Může jít například o drobné práce, jako je zapojení pračky, montáž digestoře, posekání trávy apod. Dále si zde můžete zajistit opraváře pro veškeré opravy v domácnosti, jako je oprava sprchového koutu, oprava nábytku, oprava střechy a další opravy. Výjimkou není ani malování, stěhování, vyklízení a mnoho dalších prací. Vždy se najde někdo, kdo se o vaši zakázku postará.

I vy si můžete přivydělat

Pokud vynikáte v některé oblasti domácích a řemeslnických prací, pak toho můžete využít a přivydělat si také na webu Vyřešmito. Snadno si můžete vyzkoušet, jaké to je pracovat jako hodinový manžel. Uplatnění najdou zde i ženy, a to v oblasti úpravy a opravy oděvů. K přivýdělku se stačí pouze registrovat na webu. Pokud si za rok vyděláte maximálně částku 30 000 Kč, tak není třeba nic danit a ani si zakládat živnostenské oprávnění.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář