Tipy, rady, návody

Zahradní domky, altány a pergoly


Zahradní stavby v podobě domků, altánů či pergol dotváří celkovou atmosféru zahrady a domu. Tyto objekty je třeba vybírat citlivě, aby působily co nejpřirozeněji. Ze zahrady tak vznikne velmi útulné a příjemné místo, kde budete rádi trávit svůj volný čas a neomezeně relaxovat.

Zahradní domky

Zahradní domky Herold díky své rozmanitosti, co se týká rozměrů a tvarů, jsou vhodné téměř na jakoukoliv zahradu. Je jen na vás, zda budete vybírat podle cenové dostupnosti nebo podle využitelnosti. Mezi nejlevnější zahradní domky patří malé, prostorově nenáročné domky na nářadí. Ty se vyrábí buď v plastovém, či plechovém provedení. Velmi oblíbené jsou však dřevěné zahradní domky, jenž je možné využívat i celoročně. Luxusní zahradní domky zaujmou zejména jedinečným provedením a velkorysým prostorem. Nesmíme však zapomenout ani na ty nejmenší, kteří si budou v dětském domečku připadat velice důležitě. Téměř každé dítě si na zahradě přeje svůj maličký domeček, kde by si mohlo hrát nebo „vařit“.

Altány

Zahradní altány a pergoly přímo vybízí k odpočinku a celkové pohodě. Zahradní altán je i místo vhodné k setkávání s přáteli a k příjemnému trávení teplých letních večerů. Kde jinde si vychutnáte sklenku dobrého vína nebo ugrilujete to nejlepší maso? Altán má však ještě další využití. Pokud nedisponujete garáží, je altán tím nejlepším a nejelegantnějším řešením pro vaše auto.

Pergoly

Posezení ve stinné pergole neodmyslitelně patří k horkým letním dnům. S orosenou sklenicí piva, ovocné limonády, či čerstvě vymačkané šťávy s kostkami ledu vytvoříte letní rodinnou pohodu, na kterou budete rádi vzpomínat. Pobyt v pergole totiž evokuje slunnou středomořskou atmosféru, která je synonymem lenošení a dobré nálady.

Ať se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, vždy je třeba dbát na kvalitu použitého materiálu, jenž zaručuje dlouhou životnost výrobku.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář