Komerční články

Bez povlečení se nevyspíte

Autor angelo

Rozhodli jste se nadělit vaší posteli nové povlečení? Děláte dobře. Povlečení je základem dobrého spánku. Přemýšlíte o tom, jakému materiálu, barvě nebo vzoru dát přednost? Dnešní trh nabízí spoustu možností, jak si dopřát pocit pohodlí i při spánku. Záleží pouze na vašem přání a vkusu.

Nestárnoucí bavlněné povlečení

Spánek v bavlněném povlečení si dopřávaly už naše babičky. Tento klasický materiál si přední pozici mezi dalšími materiály udržel dodnes. A není divu. Vyznačuje se vlastnostmi, které nemá žádný jiný. Mezi nejdůležitější pozitiva patří měkkost, pružnost a prodyšnost. Poslední zmíněné oceníte zvláště v letních měsících za zvýšené teploty. I při častém praní drží bavlněné povlečení tvar a pevnost materiálu. Bavlněné povlečení má přijatelné pořizovací náklady, takže si ho bez obav mohou pořídit všichni. Nevýhodou bavlny je zvýšená mačkavost, pravidelnému žehlení se proto nevyhnete.

Bezúdržbové krepové povlečení

Snadná téměř minimální údržba. To je hlavní důvod zvyšující se obliby krepového povlečení. Nenáviděné žehlení už nemusíte řešit. Krepové povlečení tuhle úpravu nevyžaduje. Jelikož se vyrábí ze 100% bavlny, můžete se spolehnout na všechny vlastnosti, které bavlna nabízí. Krepové povlečení je měkké na omak, dobře propustné a zároveň výborně saje. Na krepovém povlečení se pravidelně střídají hladké a zmačkané pruhy. I když je krep v kurzu, každému nemusí být krepová úprava příjemná na dotek.

Jaké vzory právě letí

Materiál jste už vybrali a přemýšlíte nad tím, jaké vzory a barvy právě letí? Ctíte nejnovější trendy i ve spánku? Pruhy, kroužky i florální motivy patří k nestárnoucím vzorům, které nikdy nevyjdou z módy. Oblibu získávají i kontrastní povlečení sázející na tradiční barvy i vzhled. Krásné a moderní české povlečení vám vydrží i několik let.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář