Komerční články

Nákup konferenčního stolku: Soustřeďte se nejen na design

Jednu z velmi důležitých součástí každého obývacího pokoje představuje konferenční stolek. Není se čemu divit. Tento malý, nenápadný, ale nesmírně důležitý pomocník se hodí vždy, když si potřebujete odložit nápoje či jídlo. Své místo si na něm najde také dálkový ovladač k televizi. Ne zřídka si na desku dokládáme taktéž noviny, časopisy anebo oblíbenou knihu. Stejně tak moderní konferenční stolek dokáže zaujmout svým vzhledem. Že doma ještě žádný nemáte anebo se vám ten starý už příliš nezamlouvá? Pak uzrál čas koupit nějaký nový model. Podle čeho jej vybírat?

Výška desky v hlavní roli

Konferenční stolek by měl zajistit maximální pohodlí při podávání nejrůznějších pochutin, jež na něm budou nachystané. Ke kávě se vám ostatně také nebude chtít pokaždé shýbat. Konferenční stolky se dnes vyrábí v různých velikostech a liší se i výškou. Obecně se hovoří o tom, že nejvhodnější je mít desku stolu v úrovni kolen. Mnohem lepší ale bude, když si změříte výšku vaší sedací soupravy a právě podle tohoto rozměru se budete následně orientovat.

Masivní dřevo už nehraje prim

Ještě v dobách nedávno minulých se nakupovaly v podstatě pouze variace vyrobené z masivního dřeva. K dispozici totiž nebyly některé moderní materiály. Přesto dnes kvalitní bytelné masivní stolky mají spousty svých zastánců. Jinak se ale prosazují modely z tvrzeného skla a kvalitního plastu v kombinaci s nerezem. Bát se určitě nemusíte ani lamina, plastů či jiných materiálů.

Vyberte si konferenční stolek online

Zakoupit si některý z konferenčních stolků nemusíte nezbytně v kamenné prodejně. Na internetu je spousta prodejců s velmi pestrými nabídkami. Naším tipem je eshop atan.cz. Prohlédnout si zajímavé modely můžete na www.atan.cz/konferencni-stolky. Jinak zde najdete třeba i kancelářské židle na www.atan.cz/kancelarske-zidle a mnohý jiný nábytek.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář