Hobby

6 situací, kdy budete za závěsný systém děkovat pánubohu

Autor angelo

Znáte to – přijdete do garáže nebo do sklepa, přeskakujete hadice na podlaze a kelímky s barvou, tu na vás spadne smeták nebo hrábě, abyste se nakonec napíchli na řídítka svého kola. To nezažil snad jen ten, kdo nevystrčil paty ze svého jedna plus jedna (bez sklepní kóje). Jakákoli snaha o zavedení pořádku takřka vojenského vždycky selhala, ať už jste to řešili regálem, poličkami nebo věšáky? Tak to vezměte hákem!

6 situací, kdy budete za závěsný systém děkovat pánubohu KUTIL.eu

Nebo hned sedmi. Právě spojení hliníkové lišty se sedmi typy háků vám umožní uskladnit přehledně prakticky cokoliv. Nevěříte? Zkuste to. Namontujte si lištu, kam potřebujete (a nebo to zkuste i bez ní, pokud není prostor). A pak už vybírejte háky podle toho, jak se vám to hodí.

Řešení na (skoro) každý problém

  1. Jste sportovní rodina a máte doma fotbalový míč, čtvery lyže, tenisové rakety a samozřejmě jízdní kolo pro každého člena? No problem.
  2. Jezdíte často na dlouhé cesty, převážíte věci v rakvi na auto, ale potřebujete ji uskladnit v čase domácího klidu? Kein Problem.
  3. Vlastníte velkou (nebo i prťavou) zahrádku a nevíte, co s těmi kilometry hadic a tucty neskladovatelných hrábí, rýčů a lopatek? Net problem.
  4. Nahromadily se vám potřeby z posledního malování, lepidla na omítku a čisticí prostředky, které vám překáží? No hay problema.
  5. Nemůžete se už v dílně pohnout přes všechny vrtačky, brusky a kufříky s nářadím? Nessun problema.
  6. Jste šťastná to žena a vlastníte obří šatnu a stohy kabelek, které chcete přehledně pověsit na zeď? Žádný problém!

Říká se, že na každý problém existuje řešení. Závěsný systém Click System sice neuloží děti do postele, ale v ukládání věcí do sklepa se na něj můžete spolehnout.

Fischer Click System KUTIL.eu

Zvládne to každý

Je to jednoduché. Vezměte kolejnici a vrtačku, univerzální hmoždinky a šrouby (které jsou součástí balení) a lištu přimontujte na zeď. Pak už stačí jen háky do lišty jediným kliknutím zaklapnout. A můžete věšet, jak je vám libo (nebo přesouvat a vyměňovat).

Jestli vám na věcech dost záleží a bojíte se o poškrábání svých milovaných pomocníků, nemusíte mít strach. Každý hák má měkký protiskluzový povrch, takže se nic nepoškodí ani nesmekne.

A co je zásadní – každý hák unese až 25 kg. (Takže pokud máte bytelně stavěnou zeď, nic se vám neutrhne.)

Jako bonus navíc můžete brát to, že vám závěsný systém – na rozdíl od členů rodiny – s úklidem pomůže bez reptání.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář