Bydlení Tipy, rady, návody Zahrada

Aktuální nabídka řetězců s vybavením do zahrady

Autor angelo


S příchodem jarního počasí obměnily nabídky i velké hobby řetězce. Stačí se podívat na aktuální letáky na webu letakytentotyden.cz, které jsou plné zahradního vybavení. Za atraktivní ceny tak zakoupíte všechno, co se zahrady týče – od posezení přes grily až po rostliny a květiny. Pokud tedy plánujete zútulnit a zatraktivnit zahradu či terasu, je nejvyšší čas na nákup, protože akce jsou omezené. Podívejte se s námi na aktuální nabídku jednotlivých řetězců.

OBI

Pokud nahlédnete na aktuální leták německého specializovaného obchodu OBI, určitě si něco vyberete. Pozor, nabídka platí pouze do 21. dubna, a tak akční ceny nepromeškejte. Venku si můžete užívat sluníčka na ratanovém posezení, které seženete momentálně o více než 3 000 korun levněji. Přikupte k němu ještě gril na dřevěné uhlí Angular za 2 799 korun a můžete se těšit na letní grilovací párty.

O zahradu je však nezbytné také pečovat. OBI proto připravilo akce na sekačky. Třeba taková benzinová sekačka AL-KO se dá koupit za 6 990 korun. V případě, že si chcete práci ušetřit, sáhněte po robotické variantě, která namísto 13 290 korun stojí pouhých 8 999 korun. Zvládne povrch do 600 metrů čtverečních a stoupání až 35 %. Robotická sekačka disponuje senzorem deště, tudíž v okamžiku, kdy začne pršet, se schová do nabíjecí stanice.

Globus

Pozadu nezůstává ani Globus s letákem na příští týden, který platí do 23. dubna a obsahuje všechno pro pěstování, péči o trávník, zahrádku a zábavu. Zasaďte si konifery za 149 korun, kupte si potřebnou rašelinu a spoustu dalších prvků. Globus představuje nenáročným zahradníkům také elektrické sekačky v akci, které se však hodí pouze na menší zahrádky.

Pokud chcete najít vždy aktuální letáky od společnosti Globus, uložte si adresu https://www.letakytentotyden.cz/globus

Jysk

Závěrem vám ještě prozradíme, co nabízí aktuální leták řetězce Jysk, jenž platí pouze do 17. dubna. Jysk si pro vás připravil moderní ratanová posezení, sedáky na židle od 50 korun, ale také lehátko na opalování Nordstrand za pouhých 1 200 korun. Rodiny s dětmi ocení zahradní houpačku, milovnice designových kousků zase obrovské květináče, které zkrášlí i fádní zahradu.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář