Bydlení Stavba a rekonstrukce Tipy, rady, návody Zahrada Zajímavé

ČOV pro dům nebo chatu

Autor angelo

Čističky odpadních vod pro dům nebo chatu mají bezesporu množství výhod, kvůli kterým je dobré jejich pořízení minimálně zvážit. Nebudeme si lhát. Proces realizace ČOVky není úplně nejjednodušší, obzvláště kvůli různým nařízením úřadů a celému šetření, kdy je potřeba splnit nejeden formální požadavek, a také kvůli obtížnosti, s jakou se někdy shání řádná projektová dokumentace ČOV. Dnes pro vás ale máme dobrou zprávu.

Plzeňská projekční kancelář ZAKRA nabízí všem novým klientům bezkonkurenční nabídku, kterou lze jen těžko přebít. Za fixní poplatek asi 10 tisíc korun klient získá projekt ČOV, odhad a posudek, poradenství a také možnost vyřízení potřebných náležitostí na úřadě. Úvodní konzultace je navíc bezplatná, tudíž není vůbec co ztratit. Vzhledem k tomu, jak málo schopných projektantů ČOV na trhu je, neváhejte a objednejte. Kapacity jsou omezené a poptávka je nyní značná.

Čistička odpadních vod vám ušetří až 100 000 Kč ročně. Navíc pustíte-li se do procesu jejího zřízení v těchto dnech, je možné předpokládat, že za tři čtyři měsíce bude fungovat. Pokud přehlédneme poplatek projekční kanceláři za projekt ČOV, stojí samotná čistička podle typu asi něco kolem 30 tisíc. Záleží na tom, jakou zrovna potřebujete ve vašem případě. Konzultant poradí.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář