Komerční články

Doma zvládnete cokoli

Šikovný chlap je doma k nezaplacení, možná si to už konečně uvědomila i Vaše manželka. Práce kolem domu, ale i drobné opravy jsou tak zcela běžnou náplní dne každého správného chlapa.

Rozhodovat byste tedy měli zejména o technické stránce Vašeho domova. Potřeba topení, teplé vody a elektřiny je tedy jen na Vás. Se ženou se sice můžete poradit, že musíte více šetřit, ale uhlídat konečnou spotřebu je většinou jen na Vašich bedrech.

Teplo a teplou vodu potřebujeme. Pokud chceme ušetřit, jen těžko se hledá vhodný způsob, ale možná by stačilo, že si horkou lázeň Vaše manželka dopřeje méně často. S elektřinou je to o něco lehčí. Naučte se svítit jen tam, kde to potřebujete a hned půjde spotřeba dolů. Velkou úsporu však nečekejte, ale ještě více můžete ušetřit, pokud své staré žárovky vyměníte za ty s LED technologií. Určitě jste už o nich slyšeli a přesvědčí Vás nejen svou úsporou, ale i životností, kdy nové LED žárovky nebudete muset kupovat ani z daleka tak často. Stejnou službu a výbornou svítivost nabízejí i LED trubice. Ty se hodí všude tam, kde běžné žárovky nemají šanci.

S domácností jste si už poradili. Nejeden problém vzniká i kvůli Vašemu strážci. Pes prostě k domu patří, ale jeho zvládnutí vyžaduje praxi a zejména dostatek času. Pokud Vám chybí, ale nechcete, aby pes neustále pobíhal tam, kde nemá, například po zahrádce, či záhonku s květinami, vyzkoušejte elektrické ohradníky pro psy.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář