Komerční články

Elektro služby, které využijete i vy

Autor angelo

[dropcap] N [/dropcap] ejenom, pokud jste domácím kutilem, ale hlavně v případě, kdy máte blízko k oboru elektro, ve kterém můžete také pracovat. To je totiž důvod, proč využít firmu Pemit. Ta je totiž na danou oblast skutečným odborníkem, který zaručeně nezklame ani vás. A to zvláště v případě, kdy se chcete zaměřit na činnosti spojené s elektro oblastí, které sami ve své dílně, stejně jako výrobní hale nezvládnete (a ani na ně nemáte potřebná osvědčení). Mezi to hlavní, co lze v oblasti nabízených služeb využít, patří třeba návrhy a instalace silových přívodů k motorům, stejně jako rekonstrukce osvětlení, instalace frekvenčních měničů, nebo i kompletace silových rozvaděčů. Na to vše je daná firma odborníkem.

shutterstock_63633739

Služby využijete i v oblasti regulační techniky

Není to jenom výše zmíněná oblast, jelikož je to i řada dalších služeb, které můžete využít v rámci svého podnikání, ale někdy i v rámci svých koníčků, či vašeho domu. Mezi ty hlavní činnosti rozhodně patří třeba:

  • Měření a regulace hladin v nádržích
  • Měření a regulace parokondenzátního systému
  • Instalace pneumatických regulací

To vše samozřejmě s jistotou kvality, spolehlivosti, ale i perfektnímu přístupu k zákazníkovi, který jistě oceníte i vy. Zkrátka oblast měření a regulace je tou, kterou společnost také dokonale ovládá. A tím jasně ukazuje, že není mistrem jenom v oboru elektro.

Proč právě firmu Pemit?

Ptáte-li se, proč je daná firma tou nejlepší volbou, je třeba se podívat do její historie. Ta se začala psát již v roce 1995, kdy měla pouhých 5 zaměstnanců. Těch už je aktuálně 60. Tento růst byl a je spjatý s několika důležitými milníky, na které je firma Pemit právem hrdá. Je to třeba převzetí kompletní a částečné údržby MaR u firem Smurfit Kappa a Heinzel Pulp Biocel. Je to také získání důležité certifikace ISO 9001, nebo dohoda s partnerem společnosti Emerson Process Management.

Stejně tak je úspěchem to, že se společnost stala výhradním zástupcem Brooks Instrument pro Českou a Slovenskou republiku. A to vše nahrává do karet právě vám. Protože budete vědět, že vyberete správně. Neváhejte a obraťte se na ni!

O autorovi

angelo

Zanechte komentář