Komerční články

Jak na správné balení vašeho zboží?

Autor Jaroslav

Vyrábíte ve své dílně výrobky, které následně posíláte poštou? Nebo je převážíte do jednotlivých prodejen osobně a vždy chcete, aby nedošlo během transportu k jejich poškození? V obou případech doporučujeme kvalitní balení vašeho zboží. Jak na to? Základem jsou určitě krabice. Ty by měly svými rozměry odpovídat hlavně velikosti přepravovaného zboží. Dnes už je můžete objednat online, v rozloženém stavu. Díky tomu nezabírají místo a přitom jsou vždy připraveny ke složení a okamžitému použití. Doporučujeme několik různých velikostí, s ohledem na to, jak velké zboží zasíláte.

Krabice

Krabice

Chraňte samotný výrobek

Balení zboží není jenom o tom, že ho vložíte do krabice. Důležitá je především jeho ochrana. Co dnes pomůže i u křehkých produktů, to je bublinková folie. Její použití je vcelku jednoduché. Stačí do ní dané zboží dostatečně zabalit a teprve poté ho umístit do krabice. Zároveň je třeba zabezpečit, aby se váš produkt v krabici nehýbal, jelikož i to může následně vést k případnému poškození. Pokud si ani zde nevíte přesně rady, je dobré používat osvědčené výplně krabic. Co je dnes největším hitem?

  • klasické zmačkané noviny,
  • fixační tělíska,
  • kartonová střiž.

Možností je ale ještě více, jelikož používat lze třeba i dřevitou vlnu, stejně jako specielní vzduchové polštáře. Při výběru zohledněte hlavně cenu, vlastnosti a charakter svého produktu.

Lepící pásky

Lepící pásky

Krabice patří jenom vašim zákazníkům

Jakmile je zboží v krabici, je třeba zabezpečit, aby se k němu nedostal skutečně nikdo jiný. Zde samozřejmě pomohou klasické lepící pásky. Ty by měly být primárně kvalitní a pevné, aby nehrozilo jejich poškození, ani odlepení. Aplikovat je nutné danou pásku nejenom na místa, kde se krabice otevírá. My doporučujeme oblepit i všechny rohy dané krabice, jelikož jedině tak budete mít jistotu, že se k vašemu zboží nedostane nikdo jiný, než váš zákazník, kterému výrobek posíláte.

Zdroj obrázků: komplexmat-obaly.cz

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář