Bydlení Tipy, rady, návody

Jak proměnit ložnici v několika krocích

Ložnice je místem, které každý vnímáme jinak. Ať už je to pro vás místo ničím nerušeného klidu, zákoutí plné soukromí či jen místnost, kde večer co večer uleháte ke snění, jedno mají všechny vaše představy o ložnici společné: chcete se zde cítit příjemně. Možná jste se posledních pár dní zabývali myšlenkou, jak efektivně a pokud možno za drobný peníz proměnit vzhled vaší ložnice, která sice ještě svědomitě slouží, ale už vás svým způsobem nepřitahuje. A to bude tématem dnešního článku: výrazná proměna ložnice za hubičku. Pakliže chcete od podlahy změnit vizáž vaší ložnice, nenechte si ujít následující řádky.

shutterstock_174889973

Nejjednodušší změna – uspořádání

Jestliže chcete vaší ložnici proměnit  a neinvestovat do toho ani korunu, pak pro vás hned zkraje dnešního článku máme zajímavý a velice snadný tip, který svůj účel dokonale splní. Pakliže to dispozice vaší ložnice umožňuje, pohrajte si s uspořádáním nábytku a vybavení. Postel můžete posunout z místa na místo, vyměnit komodu s toaletním stolkem…

Proměna za pár kaček – výmalba

Jednou z nejjednodušších proměn, které vás nepřijdou draho, je nová výmalba. Budete mile překvapeni, co s prostorem udělá nové vymalování zdí! Jestliže se chcete držet při zemi, vymalujte klasicky na bílo, ovšem pokud vám nechybí touha po změně a nebojíte se experimentů, zkuste vymalovat odvážnějším odstínem, který interiéru dodá ihned nový kabátek.

Nový kabátek příjemný na dotek

Jak je známo, postel je dominantou ložnice. Tím se vás nesnažíme nabádat ke koupi nové postele, která by tak hrdě zastala tuto funkci – naše rada je mnohem levnější a přesto stejně efektivní. Dalším dobrým způsobem jak ložnici dodat šmrnc je koupě nového ložního prádla. Moc pěkně vypadají výrazné květinové vzory, které zvláště pak tehdy, kdy postel nezastelete, na sebe upoutají veškerou pozornost.

O autorovi

Nikol Blahova

Veškerý volný čas trávím s prsty na klávesnici. Psaní článků se stalo mým největším koníčkem, který mě baví, naplňuje a dává do života něco nového. Neustále si rozšiřuji obzory a učím se novým věcem, které se mi hodí v reálném životě. Do svých článků se snažím dávat maximum a kousek sama sebe.

Zanechte komentář