Komerční články

Jak ulevit bolavé páteři?

Autor angelo

Nepohodlné nebo dokonce přímo nevhodné sezení velmi často způsobuje velké problémy s páteří. Záda bolí v různých částech. Následné zdravotní komplikace mohou být velmi nepříjemné a obtížně se jich zbavujete. Sedavý styl života vám zkrátka neprospívá, protože málokdy sedíte na něčem, co respektuje přirozené potřeby vašeho těla. Jak docílit zdravého sezení?

screen-takoydesign-sk

Podpořte hluboký stabilizační systém

Pořiďte si sedací vaky do každé domácnosti. Proč byste si místo tvrdých židlí nebo křesel měli vybrat právě je?

  • Poskytují podporu vaší přetížené páteři.
  • Sedí se na nich pohodlně, přitom ale zároveň aktivujete hluboký stabilizační systém (svaly kolem páteře), protože potřebujete neustále udržovat rovnováhu.
  • Prospívají odpočinku svalů a kloubů, můžete na nich ležet či sedět v různých polohách.

Ušijte si sedák podle své fantazie

Často nastane případ, že potřebujete nějaký textilní doplněk do domácnosti, ale když se projedete po obchodech, zjistíte, že vám nabídka nevyhovuje. Nehodí se provedení, materiál nebo design. Proto se nebojte, vyberte si látku a pusťte se do šití sami.  Můžete si třeba z metrážové eko kůže vyrobit vhodné sedáky do interiéru, z nepromokavého nylonu zase třeba i na židličky na zahradu. I vhodný materiál je základem dobrého posezení. Najít kvalitní látky pro výrobu bytových doplňků není vždy snadné. Navíc nylon nebo eko kůže vykazují u sedáků dlouhou životnost a zdravotní nezávadnost. A vy potřebujete zdravě sedět, obvykle totiž prosedíte většinu pracovní doby, a to i v případě, že podnikáte.

Kvalitní obchodní váhy se hodí

Prodáváte ve svém obchodě zboží na váhu? Budou se vám hodit obchodní váhy do prodejny. Mají úřední ověření, které zůstává v platnosti dva roky. Bývají vybaveny možností výpočtu ceny nebo také počítáním kusů. Hodí se proto třeba do obchodů s ovocem a zeleninou, kde neustále potřebujete obchodní vážení.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář