Komerční články

Zařiďte si domov vkusným a pohodlným nábytkem i dekoracemi

Autor angelo

Chcete si svůj byt zařídit skutečně originálně a nevšedně? Sáhněte po neobvyklých kouscích nábytku, které samy o sobě vytvoří zajímavý styl. Buďte nekonvenční a nebojte se odlišit od ostatních domácností. Ve svém bytě žijete vy, a proto si ho bez obav přizpůsobte svému stylu a potřebám.

shutterstock_103884701

Lahůdka pro milovníky rustikálního stylu

Pokud si pro zařízení svého domova vyberete stylový vintage nábytek, určitě nesáhnete vedle. Potěší vás zejména v případě, že patříte mezi milovníky klasického, spíše rustikálního stylu, který mnohdy působí až historicky. Nadchne vás, protože:

  • Provedení v bílém nebo květinovém stylu působí čistě a vkusně.
  • V případě květin jde o originální ruční malby.
  • Provensálský květinový styl se hodí do venkovsky laděné domácnosti.

Vintage nábytkové kousky působí svěže, neokoukaně a útulně. Přitom jsou designově propracované do nejmenších detailů.

Měkoučké sedačky na míru

Pohodlně si sednout a odpočinout si, tyto požadavky by měl splnit nábytek umístěný v obývacím pokoji. Ideální kouskem jsou moderní sedačky, které poskytují měkké posezení. Vyrobeny jsou z právě kůže vždy z jednoho zvířete, což propůjčuje každé sedačce nádech originality.  Většinou jde o useň z hovězího dobytka. Můžete si nechat vyrobit sedačku na míru přesně podle svých individuálních požadavků. K dispozici jsou komplexní služby od návrhu sezení až po konečnou realizaci.

Vánoce už klepou na dveře a vy si jistě budete chtít svůj domov pěkně vyzdobit. Příjemnou atmosféru ve vašem příbytku vytvoří vánoční doplňky a  dekorace, které budou vkusné a stylové. Skoro nikdo si neumí představit Štědrý den bez ozdobeného a rozsvíceného vánočního stromečku. Radost vám proto určitě udělají dekorace na stromeček ve formě elegantních a vkusných vánočních řetězů.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář