Bydlení

Jak zabezpečit dům pomocí kamerových systémů

Autor angelo

Kamerové systémy přenáší aktuální obraz už i do vašeho chytrého telefonu. Váš dům si tak můžete ohlídat po dobu dovolené z pohodlí pláže nebo ze sjezdovky. Pokud se chystáte na zabezpečení domu s těmito pomocníky, poradíme, jak postupovat a podle čeho vybírat.

Než přistoupíte ke koupi, rozmyslete si, které oblasti vašeho domu a jeho okolí chcete mít pod drobnohledem. Myslete také na umístění kabeláže. Podle toho zjistíte, kolik kamer budete potřebovat a kde je rozmístit.

Vyberte si řešení

Ať už vybíráte pro zabezpečení domu ideální systém podle poměru cena/výkon, nebo podle nejnovějších trendů, první rozcestník při vašem výběru bude značit „analog vs. IP systém“. Systém na analogovém standardu je starší a tím pádem i jednodušší řešení. Oproti tomu IP systém propojuje přes síť kamery i nahrávací zařízení. Kvalitnější obraz očekávejte od IP kamer, kterých díky tomu můžete nakoupit podstatně méně. Ve srovnání cenovek produktů vás více potěší analogový systém. Kromě příznivé ceny je také uživatelsky přívětivější. Oba kamerové systémy umožňují přenos na obrazovku televize, stolního počítače, notebooku, displej tabletu nebo chytrého telefonu.

Kde porovnat nabídky

Pokud chcete ušetřit čas, který byste strávili pročítáním recenzí a hledáním dodavatelů ve všech koutech internetu, vyzkoušejte stránky Poptávej.cz. Vyhraďte si maximálně tři minuty času a vyplňte zde poptávkový formulář. Uveďte lokalitu, vybrané řešení a třeba i počet poptávaných kamer. Po odeslání formuláře s vámi poptávku ověří operátor call centra a případně poradí, co doplnit, aby měl dodavatel co nejpřesnější vstupní informace. Poté se vaše poptávka dostane k odborníkům na kamerové systémy v okolí a ti vám zašlou ceník na míru do emailu. S vybraným dodavatelem se už dohodnete na všem individuálně.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář