Komerční články

5 tipů pro využití multifunkčních skladovacích kontejnerů

Potřebujete skladovací prostory, zastřešení, místo pro úschovu vozu anebo jakýkoli jiný přístřešek? Alternativ jeho řešení je hned několik. Stavba by ovšem byla velmi nákladnou záležitostí, a tak se vyplatí vsadit na moderní multifunkční kontejnery. My nabídneme celkem 5 tipů, jak mohou fungovat. Zároveň také doporučíme společnost, u níž si lze tento sortiment zakoupit za výhodné ceny.

1. Mobilní zahradní sklad

Rýče, lopaty, motyky, sekačky… Takto bychom mohli jmenovat komplexní výbavu každého majitele rodinného domku. Zahrada se zkrátka musí udržovat a nechat takovou sekačku nebo motorovou pilu venku je čirým nerozumem. Multifunkční kontejnery jsou jako mobilní sklad optimální.

2. Přístřešek pro auto

Už jste někdy ráno vstali a museli škrábat zamrzlé sklo na autě? I tuto nemilou kratochvíli si můžete velmi jednoduše odpustit. Stačí si pořídit multifunkční kontejner, do jehož útrob se mimo jiné vejde i spousta příslušenství k vašemu vozu.

3. Expresně postavený dřevník

Ano, dřevo na otop by nemělo být na dešti. Stálá vlhkost má totiž za následek jeho postupný rozklad. Multifunkční kontejner dokáže ochránit i velké množství dříví třeba i na celou zimu.

4. Přístřešek na jízdní kola a lyže

Jste sportovně založení? Pak zcela jistě nebudou ve vaší domácnosti chybět ani kola či lyže. Obě pomůcky nemají celoroční použití a polovinu roku se pouze uskladňují. V multifunkčním kontejneru zcela určitě trpět nebudou.

5. Mobilní sklad

Vlastníte eshop nebo nějakou menší výrobní firmu? Pak vám jistě přijde vhod další skladovací prostor.

Zjistili jste, že by se vám takový skladovací kontejner vyplatil? Pořídit si jej můžete u společnosti Kovobel. Právě v její nabídce jsou modely z vysoce jakostního pozinkovaného plechu s výškou od 2,2 do 2,5 m. Rozměrově se kontejnery pohybují v poměru d, š, v od 1 x 1,2×2,2 m do 6×2,2×2,6 m.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář