Komerční články

Jakou vybrat podlahovou krytinu?

Autor angelo

[dropcap] P [/dropcap] odlaha je nedílnou součástí našich interiérů a tak logicky chceme, aby nejenom dokonale vypadala, ale také aby byla nenáročná na údržbu, nebo měla špičkové vlastnosti. Ve spolupráci s firmou HT Parket jsme pro vás připravili přehled aktuálně nejvyhledávanějších možností, jaké spadají mezi nejoblíbenější podlahy, jaké vám tato firma nabídne.

Oblíbené dřevo

Pokud chcete být doslova v kontaktu s přírodou, rozhodně vsaďte i na přírodní materiály. Mezi jeden z nejoblíbenějších patří dřevo a tedy i dřevěné podlahy. Ty rozhodně nadchnou svou pevností a odolností, ale také svou krásou a skvělým sladěním s ostatními prvky vašeho interiéru. Drobnou odnoží dřeva poté mohou být laminátové podlahy, označované také jako podlahy plovoucí. Ty jsou dnes k dispozici nejenom v řadě různých dekorů, ale i užitných třídách.

shutterstock_87878842

Další přírodní materiál? Marmoleum

Tento typ podlahových krytin by se dal zcela určitě zařadit mezi hit poslední doby. Nejenom, že nadchne stovkami variací, ale zaručeně ohromí také svou kvalitou, nebo nenáročnou údržbou. Navíc oceníte i přirozený původ tohoto materiálu, jelikož tou látkou, ze které se vyrábí, není nic jiného, než prvotřídní přírodní lněný olej.

Skvělé vlastnosti a nízká cena – to jsou PVC a vinylové podlahy

Dalším materiálem, který můžeme v našich interiérech své místo, je zcela určitě vinyl. Zapomeňte v tomto směru na nekvalitní a nevzhledné historické varianty, jelikož dnes vás čeká nejenom prvotřídní kvalita, ale i elegantní dekory. Navíc vás tyto podlahové krytiny nadchnou svou cenou, snadnou pokládkou ale i extrémně rychlou údržbou, kdy je stačí setřít a opět vypadají jako nové, a to i v případě lokálních skvrn.

Nezapomínejte ani na jiné součásti vašeho interiéru

A co patří mezi další sortiment dané společnosti, který s podlahami přímo souvisí, ba na ně dokonce navazuje? Jsou to kvalitní dveře a zárubně, které lze volit v mnoha materiálových, ale hlavně designových podobách, ze kterých bude nadšen i náročný klient.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář