Bydlení

Japonské posuvné stěny, exotické žaluzie

Autor angelo

Můžete se chovat, oblékat se, mluvit a přemýšlet jako většina lidí ve vašem městě nebo se můžete pokusit o netradiční kroky, které povedou k inspiraci těch ostatních. Japonské posuvné stěny jsou skvělou alternativou ba možná atraktivnější volbou za klasické žaluzie, které má dnes doma nebo v kanceláři asi každý. Pokuste se před nákupem tradičního evropského stínění zamyslet nad jinou možností.

Proč si japonské posuvné stěny zamilovat

Japonské posuvné stěny jsou vynikající k cílenému zastínění především velkých prosklených ploch. Zároveň se dají využít k rozdělení určitého prostoru na dvě a více menších částí. Velkou výhodou tohoto moderního bytového a plně funkčního prvku je elegantní dojem, který z nich neodmyslitelně vyzařuje.

shutterstock_186584324

Pro českého zákazníka se prozatím jedná o celkem novou designovou záležitost, s kterou ještě neumí tolik pracovat. Právě z těchto důvodů se i přes svůj zájem raději rozhodne pro klasické žaluzie, s kterými nakonec nic nezkazí, ale svůj interiér tak neposune o další příčku výše. Nebojte se japonské posuvné stěny začlenit do svého nově navrženého konceptu, uvidíte, že vás nezklamou.

Inspirujme se zemí vycházejícího slunce

Pro ty z vás, co se s tímto produktem teprve seznamuje máme malé vysvětlení celého principu fungování. Japonské posuvné stěny nejsou nic jiného než vertikální posuvné textilní panel, které si můžete vybrat v mnoha barvách odstínech i provedení. Jsou uchycené v horní liště, po níž jezdí z jedné strany na druhou. Můžete tak daný prostor kdykoliv otevřít a zavřít před prostupujícími paprsky slunce.

Japonské posuvné stěny se mohou vyrobit v jakékoliv šířce, délce i z celé řady typově odlišných materiálů. Ovládání je řešeno za pomocí řetízku nebo zcela jednoduše vlastním pohybem ruky. Také existují varianty s dálkovým ovládáním.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář