Komerční články

Když kvalitní plachtu, tak jedině od profesionála

Autor angelo

Na první pohled se může zdát, že plachta spadá do sortimentu, který zase tolik nevyužijeme. Opak je ale pravdou. A než se podíváme na ty konkrétní varianty využití, je určitě třeba vědět, kde plachty koupit, a samozřejmě kde si můžeme být jisti prvotřídní kvalitou. Onou volbou je firma Plachty Petr Štěpáník, která se na daný sortiment specializuje již od roku 1995. A to nejenom jako prodejce, ale také jako výrobce. To znamená jak širokou nabídku sortimentu, tak i možnost individuálního přístupu k zákazníkovi, a zhotovení produktů přesně na jeho přání. A tak stačí jenom zavolat, či napsat, nebo přijet osobně.

Plachty, které využijeme u nás doma

A kde by se nám daný sortiment a jeho kvalita mohl hodit v souvislosti s naším domovem? Třeba u našich bazénů, u kterých jsou perfektní variantou zakrývací plachty. Stejně tak ale přijdou vhod, pokud chceme ochránit před počasím třeba náš zahradní nábytek, nebo jinou součást zahrady. Podobný účel ale splní i v případě našeho auta nebo motocyklu. A to vše za jakéhokoliv počasí, a i při jakýchkoliv teplotách – plachta totiž odolá škále od +85, do -50 stupňů Celsia.

Ideální i na otevřená sportoviště

Stejně tak lze daný sortiment využít třeba na tenisových kurtech, nebo na jiných oplocených stanovištích. Kromě plachet zakrývacích jsou zde skvělou volbou stínících sítě na ploty. Stínivost takové plachty poté dosahuje až 90 procent, což znamená perfektní komfort při hracím výkonu, a to bez problémů s oslněním od přímého slunce.

Podobné využití ale mají dané stínící sítě třeba na různých festivalech, nebo mnoha podobných akcích. V případě horkého dne a jasné oblohy tak umožní návštěvníkům posadit se k plotu, a užít si potřebného stínu. Stejně tak ale najdou využití v případě potřeby dosažení lepšího soukromí, a to nejenom u vašeho pozemku, ale třeba na mnohých stavbách.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář