Komerční články

Kutil má mít vždycky přehled

Autor angelo

Správný kutil si bez problémů oplotí dům, chalupu a vše zabezpečí tak, aby zloděj neměl žádnou šanci. Ale ani sebelepší plot, zamykání branky není zárukou, že si zloděj nenajde cestu na váš pozemek. Jak ale ochránit svůj majetek tak, aby to nestálo příliš peněz a starostí?

Fotopast je správnou cestou

Fotopasti nejsou hitem posledních dní, ale přístroj, který je znám již dlouhou dobu, ale až poslední dobou se využívá i jinde než pouze ke sledování zvířat. Fotopasti našli využití u ochrany majetku, jelikož mají daleko více možností než zaběhnuté a klasické kamerové systémy.

Kamerové systémy jsou natolik zaběhnuté, že nikdo, kdo chce chránit svůj majetek nechce zkoušet nic nového, přitom možností je hned několik a finančně vycházejí daleko lépe než kamery. Navíc někde ani kamerový systém použít nejde, typickým příkladem jsou chalupy, nebo větší pozemky kolem rodinných domů.

Největší nevýhodou kamerových systému je nutnost kabeláže a stálého napájení ze sítě. Ani jednu tuhle věc však u fotopastí nebudete potřebovat. Fotopast ke svému fungování nepotřebuje kabely ani stále napájení, funguje totiž na baterie, na které může jet i několik měsíců.

Proč fotopast

  • Žádná složitá montáž
  • Provoz na baterie i několik měsíců
  • Žádné kabely
  • Není potřeba napojení na monitor/PC
  • Instalaci zvládnete svépomoci
  • Snadná změna umístění

Vždy něco navíc

Vzhledem k tomu, že Vánoce jsou za dveřmi, určitě fotopast ocení nejen kutil, ale také rybář, nadšený pozorovatel zvěře ve volné přírodě a spousty dalších lidí, kteří hned fotopasti dojdou na chuť. Navíc si teď můžete vychutnat spoustu dárku zdarma při koupi fotopasti – paměťovou kartu, sadu kvalitních baterií a mnoho dalších skvělých dárků.

Nakupujte tam, kde vždy dostanete něco navíc a hlavně tam, kde fotopastem opravdu rozumí a nemají to jen jako doplňkový prodej. Můžete se tak spolehnout nejen na rychlé dodání, ale také technickou podporu, manuál v češtině a případně rychlé a snadné řešení reklamací.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář