Komerční články

Máte vůz a potřebujete peníze? Je tu autozastavárna

Autor Jaroslav

Klasické zastavárny dnes zná v podstatě každý. Přinesete hmotné zboží a za pár minut odcházíte s penězi. Pokud potřebujete více peněz, je dnes možné zastavit i své auto. Umožní vám to autozastavárna, a to konkrétně ta s názvem Zastavuz.cz. Jejím unikátem je fakt, že můžete jejích služeb využívat po celé republice, bez ohledu na to, kde konkrétně bydlíte.

Výhod je více než dost

Podívejme se nejprve na několik hlavních výhod, které tato možnost nabízí. Tou klíčovou je určitě to, že zastavení vozu není nutně spojeno jenom s tím, že bude auto umístěno na bezpečném hlídaném parkovišti. Existuje i varianta druhá. Vy získáte peníze a automobil můžete i nadále užívat. Máte jistotu, že vás konkrétní zástava nijak neomezí na vašem osobním, ani pracovním životě.

autozastavárna

autozastavárna

Větší šance na získání peněz než u klasické půjčky

Jaké jsou hlavní důvody, proč se vydat cestou, kterou je zástava vozidla? Je to samozřejmě jistota vysoké schvalovatelnosti. Pokud je u klasických bank nebo nebankovních společností vaše žádost zamítnuta, výhodná autozastavárna je řešením, kde máte vysokou pravděpodobnost schválení. Je to tím, že ručíte svým automobilem, díky čemuž se výrazně zvedá vaše bonita.

Pokud mluvíme o penězích, nesmíme zapomínat také na to, že Zastavuz.cz vám nabídne finance skutečně rychle. Obvyklou lhůtou je 30 minut. Poté dostáváte finance a je jenom na vás, na co je využijete. Důvody takové rychlosti jsou hlavně:

  • absence velké byrokracie,
  • propracovaný individuální přístup,
  • rychlé ocenění vozu.

Bez nahlížení do vaší finanční minulosti

Na závěr nezapomínejme zmínit, že tato možnost získání peněz se hodí i těm, jejichž finanční minulost není úplně pozitivní. Není nutné zoufat, jelikož v případě zastavení vozu mluvíme o faktu, kdy dostáváte půjčky bez registru. A jak budou velké? Roli hraje především váš automobil a jeho hodnota. Tu určí zkušený technik podle typu, roku výroby, technického stavu, najetých kilometrů a mnoha dalších faktorů.

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář