Komerční články

Na vaši zahradu jenom s dokonalou technikou

Autor angelo

Teplé dny jsou tady, a pokud je součástí vašeho domu také zahrada a trávník, jistě víte, co to znamená. V první řadě je to nezbytná péče, která zahrnuje především sekání. A aby byla tato činnost co nejsnazší a nejjednodušší, je třeba ta správná zahradní technika. V tomto ohledu je vhodné vsadit na kvalitu značky Honda, která je dána nejenom špičkovými čtyřtaktními motory, které mají pozitivní vliv na minimum vibrací, minimální hluk, malou spotřebu či lepší výkon, ale rozhodně je dána také celkovým provedením každé sekačky. Dané zahradní stroje tak zaručeně splní očekávání i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Dokonalá funkčnost je základ

Není to však pouze motor jako takový, který přenáší otáčky na samotný nůž. Řada sekaček Honda totiž má funkci s názvem Rotostop, která umí daný nůž zastavit – ideální při přejezdech mimo travnaté plochy. Na trávě zase oceníte tvar daného nože, který umožní sběr i mokré trávy, což je dokonalá konkurenční výhoda. Dané sekačky však nabídnou i mnohem více, jako třeba systém SmartDrive, kdy ovládáte pojezd pouze prsty, nebo dlaní. To vše tak vede k tomu, že se pro někoho tak nepříjemná činnost, jako je sekání, stane skutečnou hračkou. Tedy pouze pokud zvolí vhodné motorové sekačky Honda, které jsou po několik desítek let zárukou dlouhé životnosti.

Jakou řadu zvolit?

Pokud se tedy podané sekačce také ohlížíte, máte na výběr z několika řad. Tou základní je řada IZY, a poté o něco lepší HRX. Obě se sice liší konstrukcí, která je buď ocelová nebo z vysoce odolného plastu, ale v obou případech maximálně odolná, a tak se nemusí bát narušení, třeba vylétávajícím kamenem. Stejně tak ale u obou řad oceníte i množství servisních center na pravidelné kontroly, popřípadě záruční servis. Vzhledem ke kvalitám ale nemusíte mít obavu, že byste ho v tomto ohledu někdy navštívili. I to je jistotou značky Honda.

O autorovi

angelo

2 Komentářů

  • Nemáte někdo sekačku od Hondy už několik let? Zajímalo by mě, jak na tom je po několika sezónách, jak častá je údržba. Díky

  • Mám Hondu HRX 4 roky. Zatí jen výměna oleje, filtru a broušení. Jinak kolečka jsou ložiskový, takže dobrý a tělo je z tvrdýho plastu, nic tedy neodpadlo

Zanechte komentář