Komerční články

Nejlepší dárek pro kutily

Autor Jaroslav

Jak udělat kutilovi či zahradníkovi radost jinak, než že mu darujete pracovní oblečení? Snad už jen nějakou sadou pracovního náčiní. Nemyslete si však, že pracovní overal, tričko či mikina musí být nudné.

Vyberte takový pracovní oděv, který bude nejen plně funkční, ale rovněž kutila ochrání a poskytne pohodlí. Každý správný kutil má nejen sadu kvalitního nářadí, hlavu plnou kreativních nápadů, ale i vhodné pracovní oblečení. Dnes je dokonce možné vybrat nejen vhodný oděv, ale i výšivku s logem, jménem, názvem firmy či něčím vtipným.

Pracovní oblečení

Pracovní oblečení

Pracovní oblečení podle činnosti

Pracovní oblečení pro kutila vybíráme především podle typu práce, které se nejčastěji věnuje. Záleží, zda se jedná o práci venku (třeba na zahradě) nebo vnitřních prostorách. Mnohdy stačí pohodlné tričko ze savého materiálu, kalhoty, případně mikina. Pro venkovní práce jsou už vhodnější nepromokavé materiály, jež ochrání pracujícího před nepřízní počasí.

Jak udělat radost kutilovi

Vašemu kutilovi, ať už je to partner, strýc, tatínek, syn, dědeček, můžete pořídit oblečení, které vypovídá buď něco o jeho práci, nebo charakterizuje jej samotného. To stejné platí o něžném pohlaví a dětech. Nechte si logo, vtipný nápis, heslo, jméno vyšít přesně podle představ. Ať už se jedná o tričko pro nejlepší kuchařku, mikinu pro malého opraváře, sportovní oddíl.

Výšivky na oblečení

Výšivky na oblečení

Originální výšivky na oblečení potěší každého. Dokonce je možné nechat vyšít nápis i na vámi zakoupené tričko, zástěru, bundu, tepláky a kdekoliv vás napadne. Nemáte-li ještě vymyšlen žádný dárek k narozeninám, výročí nebo zkrátka jen tak pro radost, pak neváhejte vaše kutily odměnit originálním způsobem. A jak ještě potěšit kutila jinak, než pracovním oblečením s originální výšivkou? Může to být: multifunkční nářadí, box na nářadí, universální žebřík, kvalitní lampa, drobný nábytek do dílny, pracovní stůl, nový svěrák, sada šroubováků, štětce, různé pořadače a mnoho dalšího. Věříme, že ať vyberete cokoliv, váš kutil to plně využije.

Zdroj obrázků: www.brudra.cz

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář