Komerční články

Neutrácejte za tonery zbytečně moc

Autor angelo


Tiskárnu má dnes doma skoro každý. Někdo koupil laserovou, další inkoustovou, někteří potřebují jenom tisknout, další si vybrali multifunkční zařízení s kopírkou a skenerem. Všichni ale čas od času řešíme jeden stejný problém. Kde koupit levný toner nebo cartridge?

Cartridge či tonery nejsou zrovna dvakrát levnou záležitostí. To nejspíš rychle zjistíte, pokud začnete pátrat po internetu a budete se dívat po těch originálních. Existují však ještě další možnosti, které vám pomohou tisknout levněji. Jednou z nejoblíbenějších je koupě renovovaného toneru.

Víte o variantě renovace tonerových kazet?

Výraz „renovace“ označuje přeměnu starého v nové a u tonerových kazet je tomu přesně tak. Vezme se stará kazeta, která už je prázdná, ověří se, zda správně funguje, doplní se barvou a uvede do takového stavu, aby mohla nadále sloužit. Kvalita tisku i množství vytištěných stran jsou pak srovnatelné s originální náplní, cena je však daleko zajímavější. Renovované tonery jsou značně levnější, zhruba o 40-70 %.

Chovejte se ekologicky k přírodě

Renovace tonerů není jenom levná, je také ekologická. Při správném postupu lze kazetu obnovovat teoreticky neomezeně, čímž se ušetří mnoho odpadu. Přírodu ochráníte rovněž před zplodinami z výfuků. Když budeme doma v Česku renovovat své staré tonery, nebudeme si muset nechávat dovážet nové z dalekých zemí, především z Číny. Nehledě na to, že tím zajistíme práci spoustě českých lidí.

Záruka i bezpečnost zůstávají zachovány

Lidé mívají ze začátku obavy z kvality renovovaných tonerů. Každý však časem přijde na to, že jsou zbytečné. Obavy z poškození tiskárny zůstávají nenaplněné, kvalita je totožná jako u originálu. A ne, neztratíte záruku na tiskárnu, když použijete renovovanou kazetu. Už si i vy uvědomujete, proč se renovované kazety vyplatí? Tak vzhůru pro tonery do Tonery na Tonera.cz.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář