Komerční články

Plánujete rekonstrukci? Zvolte profesionála

Autor Jaroslav

Rozhodli jste se pro zvelebení vašeho domu? Pokud ano, jsou dvě cesty, kterými se vydat. Buď můžete vše realizovat svépomocí, nebo lze na rekonstrukce bytu oslovit profesionála. My se společně podíváme na důvody, proč je právě druhá volba tou lepší a výhodnější. I když může stát více.

Vše od jedné firmy

To je jeden z hlavních benefitů, pokud profesionální firmu oslovíte. Při realizaci svépomocí musíte najít a oslovit řadu jednotlivých řemeslníků, kam se řadí třeba:

  • instalatér,
  • elektrikář,
  • plynař a topenář.

Následně je třeba delegovat jejich práce tak, aby vše ideálně navazovalo. Máte-li smlouvu s jednou firmou, neřešíte dílčí práce, jelikož vše zařídí a zrealizuje ona sama. Výsledkem toho je, že v domluveném termínu dostáváte zcela rekonstruovaný byt.

Získáte jasnou představu o výsledku

Profesionální firma s vámi nejenom jedná, ale často pro vás zpracuje jak návrh spojený s novými dispozicemi bytu, tak i 3D vizualizace. Pokud poptáváte rekonstrukce bytového jádra Pardubice, můžete ještě před započetím prací jasně vidět, jak bude vaše koupelna i toaleta vypadat. Mnoho věcí tak upravíte podle přání. Výsledek bude stejný, jako na monitoru vašeho počítače.

Lze využít zajímavých slev

Rekonstrukce není spojena jenom s pracemi, ale i s nutností koupit mnoho nového vybavení. Jelikož profesionální firma má řadu kontaktů, může je využít k vyjednání zajímavých slev. A to i v případě, kdy budete materiál a techniku odebírat přímo vy, jako soukromá osoba. V případě rekonstrukce koupelny Pardubice může jít o veškerou sanitární techniku i keramiku, na které ušetříte i desítky procent, což vaši peněženku rozhodně potěší.

Zrekonstruovaná koupelna

Zrekonstruovaná koupelna

Profesionál odvede stoprocentní práci

Proč? Jelikož má zkušenosti, znalosti a dlouhou tradici. Pokud vás zajímá i tip na firmu, která toto všechno dokáže, zkuste společnost PEOPS s.r.o. se sídlem v Pardubicích. Na webových stránkách jadrapardubice.cz najdete všechny potřebné informace o firmě, která v oblasti rekonstrukcí působí již od roku 1993.

Zdroj obrázků: www.jadrapardubice.cz

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář