Nezařazené

Po všech stránkách dokonalé řezání? Jednoznačně laserové!

Laserové řezání v současné době představuje jeden z nejrozšířenějších a nejpřesnějších způsobů řezání vůbec. V první řadě je rovné, přesné, čisté a rychlé. Jedním slovem dokonalé!

Laserový řez je ovšem také hladký a zvládá i různé tvary, ať již pravoúhlé či kruhové, čímž nachází své uplatnění v široké škále průmyslových odvětví. Pro laser však hraje i rychlost, k níž se ostatní typy řezacích strojů ani nepřibližují. CNC laserové stroje, které se k řezání používají, tak jsou i velmi produktivní!

Zaměřeno na řez laserem

Laserové řezání lze doporučit, když teplota tání řezaného kovu dosahuje nižších hodnot, než je teplota jeho vzplanutí. Ideálním materiálem tak je hliník a jeho slitiny. Laserem však můžete řezat i všechny typy ocelí, nerezové materiály, polystyren, sklo, plast i keramiku.

Moderní soustruhy Doosan

Například v Zámečnictví Němec k řezání především kovových materiálů používají nejmodernější soustruhy Doosanjejichž hlavní předností je, že jsou schopny tvar výrobků doladit na setinu milimetru přesně. Je-li v hledáčku vašeho zájmu opravdu přesný řez, rozhodně jste na správné adrese. Stejně jako jde-li vám o řezání laserem nerezových materiálů.

Plechy, trubky jekly

V Zámečnictví Němec vám jinými slovy nařežou plechy, trubky i jekly. Různých tvarů i velikostí a s minimálním prořezem. Problémem však není ani nařezávání a perforace. Vše maximálně rychle a precizně.

Gravírovací lasery a CNC pily

V zámečnictví ovšem používají i gravírovací lasery, které zase umožňují vytváření nápisů, log či ornamentů, a CNC pily, které zase umožňují nadmíru přesné dělení jak železných, tak neželezných kovů. Výsledná kontrola výrobků je pak realizována prostřednictvím 3D měření.

Laserové řezání pro velké i malé firmy

V nabídce zámečnictví však najdete i ostatní svářečské a zámečnické práce, povrchové úpravy, řezání vodním paprskem, výrobu ocelových konstrukcí atd. Vše pro velké i malé firmy. Tedy malé živnostníky i velké strojírenské podniky a zpracovatele plechu. Více informací hledejte přímo na stránkách www.zamecnictvinemec.cz.

O autorovi

angelo