Komerční články

Potřebujete kvalitní kovy? Víme, kde je sehnat

barevné kovy
Autor Jaroslav

Kovy jsou přirozenou součástí našich životů. Jsou oblasti, kde se bez nich doslova neobejdeme. Jde hlavně o segment výrobní, kde následně mohou vzniknout konkrétní produkty, které využíváme v mnoha oblastech našeho života. Kde ale vzít konkrétní kov, aby mohl výrobek vzniknout? My doporučujeme společnost UCB Technometal, která je aktuálně jedničkou v oblasti dodávek litinových profilů, ale i barevných kovů. Vše si lze navíc objednat i z pohodlí domova. Praktický eshop je ukázkou toho, že i získání potřebných kovů nemusí být spojené se složitým telefonováním, nebo s nutností osobních návštěv. A to ať už mluvíme o maloobchodních, nebo velkoobchodních odběrech.

Barevné kovy a litina

Barevné kovy a litina

Na co se společnost specializuje?

Podívejme se společně na to, co vše si můžete objednat. Jak jsme již lehce nastínili výše, jsou to především litinové polotovary, které jsou stěžejním produktem firmy UCB Technometal. Jedná se o kontinuálně odlévané litinové profily Unibar, ty jsou vyráběny moderní metodou, která dokonale nahrazuje tradiční odlévání do forem. Samozřejmostí je špičková kvalita, stejně jako možnost výběru z mnoha rozměrů konkrétních profilů. Nechybí hned tři hlavní varianty, a to:

  • šedá litina,
  • tvárná litina,
  • Ni-resist.

Litinou ale nabídka firmy nekončí. Je to také specializace na barevné kovy – mosaz, měď, bronz, které jsou dostupné v mnohých slitinách určených pro konkrétní aplikace. Jedná se například o cínový bronz, vhodný pro výrobu ložisek nebo hliníkový bronz s výbornými mechanickými vlastnostmi a odolností v agresivním prostředí. Profily a trubky lze objednat pomocí přehledného e-shopu.

Barevné kovy

Barevné kovy

UCB Technometal láká i na doplňkové služby

Kromě dodávek polotovarů je možné využít i řadu doplňkových služeb – obrábění, řezání na požadovaný rozměr, povrchové úpravy, zajištění dopravy a certifikace materiálů. Velkou výhodou pro maloodběratele je bezesporu také možnost nákupu materiálů bez požadavku na minimální odběr.

Zdroj obrázků: www.unibar.cz

O autorovi

Jaroslav

Zanechte komentář