Komerční články

Práce ani na podzim nekončí

Autor angelo

Přestože léto už definitivně skončilo, zřejmě ani Vám nedopřálo tolik času, abyste mohli udělat všechno, co jste měli v plánu. Důvodem bylo samozřejmě počasí, které nás více než kdy jindy trápilo deštěm a poměrně nízkými teplotami.

Práce kolem domu, ale také v zahradě jsme tak museli přesouvat a ani úroda není taková, jak bychom si představovali. Deštivé léto však některým rostlinám naopak vyhovuje, a tak se možná i vy těšíte z dobré úrody některých plodin na zahrádce. Jiné však vlhkem velmi trpěli, a tak zbývá jen doufat, že o rok Vám i letní počasí dopřeje víc.

Podzim v zahradě však také není obdobím, kdy si můžete jen tak sednout a nedělat nic. Sklizeň, i když ne zrovna nejlepší, se sama neudělá. To co se Vám urodilo, musíte schovat na zimu a i rostliny dobře zazimovat. Práce tedy máte přes hlavu, ale v zimě když nebudete muset pro každou jednu mrkev běžet do supermarketu, se Vám tato námaha určitě vrátí. Je to přece i Vaše hobby.

V těchto dnech bychom však neměli zapomínat ani na naše auto. V motoru nových modelů toho hodně neopravíte, ale vyměnit si můžete alespoň zimní pneumatiky, tedy pokud je máte na discích. Pokud však Vaše auto potřebuje nové, poohlédněte se po nich i na internetu.

Takové práce kolem auta, ale i ty v zahradě vyžadují víc, než jen chuť pracovat. Správný chlap se neobejde ani bez montérek. Nejde jen o jejich odolnost vůči opotřebení. Neuškodí jim ani špína a poskytnou Vám pohodlí při jakékoliv práci.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář