Bydlení Tipy, rady, návody

Rekonstrukce domu či bytu? Jedině s profesionály!

Autor angelo


Plánujete rekonstrukci, ať již domu, či bytu? Nemáte před sebou zrovna lehký ani levný úkol. Na konci ale budete mít bydlení jako ze žurnálu. S touto vidinou k rekonstrukci přistupujte a vše půjde jako po másle. 

K rekonstrukci většinou přistupujeme z několika důvodů. Zdědíme, nebo koupíme starší byt či dům, a ten si chceme předělat k obrazu svému. Aby zkrátka vyhovoval požadavkům, jak našim, tak současné doby. K rekonstrukcím stále větší počet lidí dohání i vysoké ceny novostaveb a přísné podmínky udělování hypoték, na něž zkrátka velká část populace nedosáhne. Koupě staršího bytu se tak mnohdy ukazuje jako jediné možné řešení.

Rekonstrukce svépomocí? Raději ne!

Už jsme zmínili, že rekonstrukce bytu Praha nebývají levnou záležitostí, a proto se zřejmě budete snažit ušetřit, kde se dá. Mnozí z tohoto důvodu uvažují, že by si většinu prací provedli sami. Zde je ale na místě být na pozoru. V případě rekonstrukcí se často zasahuje do samotného jádra stavby a neprofesionální zásahy vám nejenže nepovolí stavební úřad, ale také riskujete, že se vám dům či byt zřítí. Najměte si proto raději profesionály, kteří budou zárukou, že odvedená práce bude profesionální a v souladu s veškerými normami.

Přestavba kuchyně a koupelny

Největší položkou zřejmě bude rekonstrukce kuchyně a koupelny. Ty profesionální firmě svěřte v každém případě. Najdete ji třeba na internetu. Do vyhledávače zadejte pojem například rekonstrukce kuchyně Ostrava a vyberte tu, jež bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám.

Kuchyně na míru

Návrh a realizace interiéru jsou předmětem podnikání například ostravské společnosti Zařizujibyt.cz. Specialisté v oboru vám připraví návrh prakticky jakéhokoliv interiéru a kterékoliv místnosti v něm, ať již se jedná o kuchyni, koupelnu, obývací pokoj, či ložnici. Obzvláště doporučujeme nechat si vyhotovit a následně zrealizovat návrh kuchyně na míru neboli kuchyně na klíč. Věřte, že jedině taková kuchyně bude maximálně vycházet vstříc vašim požadavkům. Ty si předem dobře rozmyslete a při osobní konzultaci je předneste. Uvidíte, že výsledkem bude kuchyně, ve které bude radost nejenom vařit, ale i trávit volný čas. A o to přeci jde především, nemyslíte?

O autorovi

angelo

Zanechte komentář