Komerční články

S dobrým nářadím zvládnete opravy svépomocí

Autor angelo

Přibít poličku, vyvrtat díru do zdi, uříznout přečnívající prkénko… V domácnosti je potřeba každou chvíli něco namontovat nebo spravit. Šikovný muž si s tím poradí a ani single žena si určitě nebude chtít objednávat řemeslníka nebo hodinového manžela kvůli každé maličkosti. Do mnoha drobných oprav se odvážně pustí sama. Ať už ale jde o muže-kutila, nebo ženu-amazonku, která si poradí sama, oba potřebují ke své práci kvalitní nářadí.

shutterstock_95085514

Aku verze jsou lehčí

Patříte do jedné ze zmíněných kategorií? Pokud ano, neobejdete se bez kvalitního nářadí. Nechcete-li, aby vás v domácnosti zaskočil nějaký problém, hodí se sada nářadí pro různé menší opravy.

Jestliže se řadíte mezi kutilské amatéry, určitě si nebudete pořizovat nákladné profesionální nástroje, u kterých byste dokázali využít jenom zlomek jejich možností. Vaše investice by nebyla efektivní.

Spektrum činností je široké

Sáhněte proto do kategorie multifunkční nářadí, které se dá charakterizovat slovy za málo peněz hodně muziky. Jedná se o skutečně univerzální pomocníky umožňující například:

  • Vrtat.
  • Brousit.
  • Řezat.

Spektrum činností samozřejmě závisí na použitých nástavcích. Klasické elektrické nástroje zde navíc nahrazují lehčí aku verze, tedy akumulátorové nářadí. Můžete s nimi pracovat mimo dosah elektrické sítě, což se často hodí. Nejsou tak těžké, proto se s nimi i snadněji manipuluje.

Různé nástavce pro pestrou škálu činností

Pro amatéry a méně zkušené v oblasti kutilství je vhodná například  multifunkční sada nářadí, která obsahuje šest různých nástavců a 128 dílů příslušenství. Vše se skrývá v hliníkovém pouzdru. Výhodou je její měkká ergonomická rukojeť, elektronická regulace otáček, silný motor s vysokým výkonem. Pokryje tak běžné činnosti spadající do hobby kategorie, to vše při hmotnosti jenom 0,6 kg.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář