Bydlení

Seďte zdravě

Autor angelo

Trávíte hodně času sezením v kanceláři, či doma u počítače? Máte po několika takto strávených hodinách bolesti zad? Většina lidí se sedavým zaměstnáním tento problém trápí. Je to způsobeno tím, že při sezení nesprávně držíme tělo. Na dlouhé sezení totiž tělo není zvyklé a dříve většina lidí měla dostatek pohybu i v práci, neboť se pracovalo převážně manuálně. Se zlepšující se technikou však dneska sedí v práci opravdu velká část lidí. Pokud se chcete zbavit bolestí, které po práci, či dokonce ještě během ní máte, máme pro vás jednoduché řešení. Pořiďte si zdravotní kancelářskou židli.

shutterstock_236836291

Posilujte během sezení v práci

V čem se liší zdravotní kancelářská židle od klasické? V první řadě mají anatomicky tvarovaný sedák i opěrku zad a výškově nastavitelné područky. Jistě, to už dnes má každá kvalitní kancelářská židle, ale ten největší rozdíl je v tom, že sedák je zhotoven jako nestabilní plošina. Díky tomu se naše pánev neustále pohybuje, posilujeme tak svaly břicha, bránice a pánevního dna. Takže i když sedíte v kanceláři, můžete u toho posilovat své svaly a tím předcházet bolestem. Výškově nastavitelné područky pomáhají udržet krční páteř, rameno i celou paži ve správné poloze a tím předcházet tenisovému loktu, který je velmi častým problémem právě lidí pracujících na počítači. Jedním z velmi oblíbených druhů zdravotních židlí jsou také takzvané židle Half Ball, jejichž sedák má tvar polovičního míče, čímž také aktivuje pohyb pánve a nezpůsobuje otlaky.

Neváhejte vybírat kvalitní zdravotní kancelářské židle, které jsou nejen skvělou pomůckou, ale díky modernímu provedení budou i skvělým doplňkem Vaší kanceláře.

Nakupujte výhodně

A ptáte se kde nakupovat? Přinášíme Vám internetový obchod s velmi širokým výběrem kancelářských křesel a židlí všeho druhu, včetně těch zdravotních. A tou nejlepší věcí je, že tyto kvalitní židle Vám přináší za opravdu skvělé ceny.

O autorovi

angelo

Zanechte komentář